Niekas nepanoro remontuoti „Loto”

Uostas ir jūra

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė, jog neatsirado norinčių remontuoti bendrovei priklausančio hidrografinio laivo „Lotas“. Per nustatytą terminą potencialiems tokios paslaugos teikėjams nepateikus nė vienos paraiškos ar pasiūlymo, viešojo pirkimo konkursas nutrauktas.

Nors direkcija dar vasario 17 d. buvo viešai paskelbusi šio laivo remonto techninių specifikacijų projektą, o vasario 23 d. –  ir patį pirkimą dėl dokinio remonto ir Klaipėdoje esama tokias paslaugas teikiančių įmonių, iki balandžio 1 d. norinčiųjų remontuoti „Lotą” neatsirado. Tad pirkimų procedūras teks kartoti iš naujo.

Hidrografinį laivą „Lotas“ Uosto direkcijai už 6,5 milijono litų pastatė Estijos laivų statybos kompanija „Baltic Workboats AS“. Jį Klaipėdos uoste 2013 metais pakrikštijo miesto mero žmona. 

„Lotas“ yra uosto gyliams matuoti skirtas laivas. Jame įdiegta įranga realiu laiku atvaizduoja dugno reljefą trimatėje erdvėje, fiksuoja laivybos kanale esančias povandenines kliūtis. Jis prižiūri ir uosto laivybos kanale esančių bujų būklę. „Lotas” –  23,2 m ilgio, 6 m pločio, sveria 109 tonas ir turi 1,17 m grimzlę.

Praėjusių metų rudenį Uosto direkcijai panašiai nepavyko įsigyti ir naftos produktų surinkimo bei narų laivo „Naras“ dokinio remonto paslaugų.

„Vadovaujantis LR pirkimų, atliekamų vandentvarkos, energetikos, transporto ar pašto paslaugų srities perkančiųjų subjektų, įstatymo 41 str. 3 d., pabaigti minėto atviro konkurso pirkimo procedūrą dėl atsiradusių aplinkybių, kurių nebuvo galima numatyti”, – tokia priežastis buvo paskelbta nutraukus pirkimą.

Pirkimas buvo pakartotas šių metų vasario mėnesį.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Kitoks Klaipėdos valdžios požiūris jau atsiėjo apie pusę milijono

Dėl to, kad dabartiniai Klaipėdos vadovai atsisakė įgyvendinti kai kuriuos pirmtakų suplanuotos projektus, jiems jau išleisti miestiečių pinigai buvo negrįžtamai ...
2024-04-03
Skaityti daugiau

Transportas

Nutrauktas geriausių kelių į uostą paieškos konkursas

Dar pernai spalį pradėtos viešojo pirkimo procedūros dėl galimų į pietus nuo Dangės upės esančios ir būsimos uosto teritorijos susisiekimo ...
2024-03-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Verslas

Planuojami ir mobilieji vandenilio pilstymo punktai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė konkursą dėl viešųjų vandenilio pildymo punktų įrengimo Klaipėdos mieste. Sunkiasvoriam ir lengvajam transportui skirti ...
2024-03-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This