P0

Spyglys

Klientai kažkaip turės išgyventi*

Spyglys
2023-04-05


„Eisim aplankyti kavinių”, – džiugiai trynė rankas Eismo saugumo komisijos nariai, pritarę, kad kelios dešimtys lauko kavinių Klaipėdos senamiestyje galėtų įsikurti ant šaligatvių.

„Klientai kažkaip turės išgyventi”, – diskusijose per tos komisijos posėdį sušnabždėjo jos pirmininkas Gintaras Neniškis, regėdamas painią kažkurios lauko kavinės išsikėtojimo planelį. Tačiau posėdžiui besibaigiant pasidžiaugė, kad kavinių skaičius senamiestyje auga.

„Didieji darbai senamiestyje baigiasi, – kalbėjo jis. – Tikėtina, kad žmonės ateis tai įvertinti ir pasinaudoti universaliu dizainu”.

Spyglys jau įsivaizduoja, kaip atšilus orams ateina į senamiestį ir aptinka ten Eismo saugumo komisiją, alų begurkšnojančią ir besigėrinčią universaliu dizainu. Grožis koks! Tad linki kadenciją baigiančiai komisijai kažkaip iki to išgyventi.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikos.


  2023-04-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt