Verslas

Pagerbti pasižymėję Klaipėdos pramonininkai bei įmonės (6)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-06


Ketvirtadienį vykusio Klaipėdos pramonininkų asociacijos (KPA) visuotinio ataskaitinio susirinkimo metu tradiciškai buvo pagerbtos socialiai atsakingos įmonės ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos įvertinti asmenys.

Iš kairės: Alvydas Naujėkas, Algis Latakas, Egidijus Mockus, Kristina Zibalienė, Vaidotas Šileika, Rimantas Juška, Vaidas Ramanauskas

Atsakingiausia 2022 m. KPA įmone tapo Klaipėdos autobusų parkas (vadovas Vaidas Ramanauskas). Sparčiausiai 2022 metais auginusiai verslą įmonei LKAB „Klaipėdos Smeltė“ (Rimantas Juška) atiteko apdovanojimas „Už atsakingą verslą”. O labiausiai darbuotojais besirūpinančiai įmonei Klaipėdos konteinerių terminalas (Vaidotas Šileika) teko apdovanojimas „Už darbuotoją”. Daugiausiai dėmesio skyrusiai visuomeninėms ir socialinėms iniciatyvoms  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai (Algis Latakas) skirtas apdovanojimas „Už mūsų Klaipėdą”.

Dvyliktą kartą vykusio KPA Atsakingo verslo konkurso tikslas – pagerbti ir padėkoti įmonėms, kurios praėjusiais metais padarė didžiausią pažangą auginat verslą, rūpinantis darbuotojais ir aplinka, plėtojant visuomenines iniciatyvas, kt. Dėl keturių nominacijų šiemet varžėsi aštuonios asociacijos įmonės.

„Net neabejoju, jog dauguma KPA įmonių augina socialinę atsakomybę ir yra nusipelniusios pagarbos ir pripažinimo, tačiau konkursas tam ir skirtas, kad išrinktumėm metų stipriausius. Sveikinu šiandienos laimėtojus ir linkiu nesustoti auginant atsakingą verslą ir darant gerus darbus”, – teigė KPA prezidentas Egidijus Mockus.

Šio susirinkimo metu buvo įteikti ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) pagarbos ženklai. Apdovanojimas „Profesijos riteris” už pasišventimą ir ištikimybę profesijai, ilgalaikį produktyvų darbą ir aktyvią visuomeninę veiklą įteiktas UAB „Vėjo projektai“ generaliniam direktoriui Alvydui Naujėkui.

Už asmenines iniciatyvas ir aktyvų dalyvavimą KPA ir LPK veikloje, už atsakingą požiūrį į verslo, valdžios bei visuomenės socialinį dialogą, už profesionalų vadovavimą bendrovei ir puikius įmonės veiklos rezultatus apdovanojimas „Garbės aukso ženklas” atiteko UAB „Regseda” direktorei Kristinai Zibalienei.


  2023-04-06

  6 komentarai “Pagerbti pasižymėję Klaipėdos pramonininkai bei įmonės”

  1. AvatarNesupratau (IP: 90.131.38.232)

   Klausimas: kaip savivaldybės įmonė Autobusų parkas susijęs su pramone, jei teikia tik paslaugas? Beje, ne geriausios kokybės. Ir per kurią vietą čia Ramanauskas labai atsakingas? Kai pinigus paimti reikia?

  2. AvatarMarijus (IP: 90.131.37.79)

   Tik gerbiamas Rimantas Juška vertas apdovanojimo.

  3. AvatarGyventojas (IP: 86.100.67.51)

   Klaipėdos autobusų parko ir savivaldybės įmonės „Gatvių apšvietimas“ vadovas Vaidas Ramanauskas bei jo sutuoktinė yra įvardijami kaip nusikaltimų organizatoriai bei vykdytojai STT atliekame tyrime, įtariant juos sukčiavimu, piktnaudžiavimu ir dokumentų klastojimu dėl šimtatūkstantinės ES paramos. Įtariamiesiems paskirtos su laisvės atėmimu nesusijusios kardomosios priemonės.

   Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/m/id/aktualu/lietuva/stt-tyrime-klaipedos-sav-imoniu-vadovas-ivardijamas-organizatoriumi-suimti-jo-neprasyta-56-1655260?
   Čia tik pagooglinau…

   • AvatarKlaipėdietė (IP: 91.17.240.197)

    Autobusų parkas buvo apdovanotas,kad atsakingai druską nupirko sniego valymui ir atsakingai žiemą kelius valė. Valio, Valio,Valio. Tegyvuoja atsakingumas.

  4. AvatarAr sunku (IP: 78.57.68.199)

   Po nuotrauka reikėtų surašyti pavardes. Jei jau pagerbėte verslininkus, tai parašyti pavardes ne toks jau neįmanomas dalykas…

   • Avatarakadministratorius (IP: 78.61.50.37)

    Pranešime spaudai nebuvo nuotraukos prierašo, bet jei jau taip norit – prašom.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt