Girtas 20-metis vairuotojas spruko iš įvykio vietos

Regionas

Nors avariją sukėlęs girtas ir teisės vairuoti neturėjęs jaunas vyras iš įvykio vietos pabėgo, netrukus jis buvo sulaikytas ir dabar turės rimtų reikalų su teisėsauga.

Policijos paros įvykių suvestinėje skelbiama, jog ketvirtadienį, apie 11.30 val., priemiestinėje Klaipėdos Ketvergių gyvenvietėje automobilis „Opel Zafira”, kurį vairavo 20-metis vaikinas, neturėjęs tokios teisės, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į automobilį „Volkswagen Golf”. Eismo įvykio metu nukentėjo pastarojo automobilio vairuotojas, kurį medikai išvežė į ligoninę.

Avariją sukėlęs jaunikaitis iš įvykio vietos paspruko, tačiau netrukus pareigūnų buvo sulaikytas. Jam nustatytas 2,04 prom. girtumas.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Regionas

Teismas: smėlio ir žvyro karjero Klaipėdos rajone projektas sustabdytas teisėtai

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija trečiadienį administracinėje byloje dėl Klaipėdos rajono savivaldybės tarybos sprendimo nepritarti UAB „Dantora“ planuojamai ...
2024-03-20
Skaityti daugiau

Verslas

„Rimi“ atidarė parduotuvę Ketvergiuose

Prekybos tinklas „Rimi“ tęsia savo prekybos centrų plėtrą Lietuvoje. Ketvirtadienį Ketvergiuose, adresu Klaipėdos g. 48, duris atvėrė nauja tinklo parduotuvė, ...
2023-10-26
Skaityti daugiau

Regionas

Ketvergių mokykloje mergaitė sumušta taip, kad pateko į ligoninę

Policija pranešė, kad ketvirtadienį, apie 12.10 val., Ketvergių kaimo mokykloje 12-metis ginčo metu sumušė dvi metais už jį jaunesnes mergaites. ...
2023-09-29
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This