Kaip per Velykas dirbs didieji prekybos tinklai?

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-04-07

Penki didžiausi šalies prekybos tinklai – „Maxima”, „Iki”, „Rimi”, „Norfa” ir „Lidl” ir šiemet tęsia jau ne pirmus metus vykstančią tradiciją – nedirbti pirmąją Velykų dieną, t.y. sekmadienį.

Tačiau „Rimi” jau anksčiau pranešė, jog sekmadienį Klaipėdoje ir jos priemiesčiuose sekmadienį visgi dirbs keturios budinčios „Rimi“ parduotuvės, t.y., „Rimi Arena“ (Taikos pr.64), „Rimi Liepojos“ (Liepojos g. 27), „Rimi Dituva“, (Nidos g. 1, Derceklių k.) ir „Rimi Slengiai“ (Dangaus g. 34, Slengių k.). Be to, „Rimi“ parduotuvė dirbs ir Palangoje, Malūno g. 10.

Beje, sekmadienį Klaipėdos „Akropolyje“ veiks kino teatras „Forum Cinemas“, ledo arena , „Apollo boulingas“ bei visi prekybos centre esantys restoranai. Tuo metu kiti PC išvis nedirbs.

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos parduotuvės ir PC dirbs įprastai, tik „Norfa” duris atvers valanda vėliau, t.y. 9 val.

Naujasis turgus klaipėdiečius šeštadienį kviečia į velykinę mugę. Palmiros Mart nuotr.

Tuo metu abu Klaipėdos turgūs nedirbs abi Velykų dienas. Tačiau balandžio 8 d., šeštadienį, Naujasis turgaus klaipėdiečius kviečia apsilankyti velykinėje mugėje, kurioje žada dalyvauti 50 pardavėjų.

„Pasipuoškite patys, papuoškite šventinį stalą ir namus, nudžiuginkite artimuosius dovanomis ir gurmaniškais skanumynais. Jums tai padaryti padės į mugę iš visos Lietuvos ir užsienio šalių atvykę amatininkai, ūkininkai, naminės duonos ir gardumynų kepėjai, žuvies gaminių prekybininkai, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai, sodinukų pardavėjai”, – kviečiama turgaus tinklapyje.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Regionas

Atidarė Slengių „Lidl“

Prekybos tinklas „Lidl“ ketvirtadienio rytą atidarė Slengiuose pastatytą naują parduotuvę. Atidarymo rytą klientai buvo vaišinami kava ir užkandžiais, pirmieji pirkėjai ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Regionas

Slengiuose - laikinas eismo sprendimas

Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia, kad Sendvario seniūnijoje, Dangaus, Liepų ir Piligrimų gatvių sankirtoje, ties kuria iškilo ketvirtadienį atidaryta „Lidl“ parduotuvė, ...
2024-06-20
Skaityti daugiau

Verslas

Kur prekių krepšelis pigiausias ir kur - brangiausias

Birželio mėnesį dažno vartojimo prekių krepšelis pigiausias yra prekybos tinkle „Lidl“, brangiausias – „Norfoje“, rodo slapto pirkėjo ir rinkos tyrimų ...
2024-06-10
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This