P0

Verslas

Kaip per Velykas dirbs didieji prekybos tinklai?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-07


Penki didžiausi šalies prekybos tinklai – „Maxima”, „Iki”, „Rimi”, „Norfa” ir „Lidl” ir šiemet tęsia jau ne pirmus metus vykstančią tradiciją – nedirbti pirmąją Velykų dieną, t.y. sekmadienį.

Tačiau „Rimi” jau anksčiau pranešė, jog sekmadienį Klaipėdoje ir jos priemiesčiuose sekmadienį visgi dirbs keturios budinčios „Rimi“ parduotuvės, t.y., „Rimi Arena“ (Taikos pr.64), „Rimi Liepojos“ (Liepojos g. 27), „Rimi Dituva“, (Nidos g. 1, Derceklių k.) ir „Rimi Slengiai“ (Dangaus g. 34, Slengių k.). Be to, „Rimi“ parduotuvė dirbs ir Palangoje, Malūno g. 10.

Beje, sekmadienį Klaipėdos „Akropolyje“ veiks kino teatras „Forum Cinemas“, ledo arena , „Apollo boulingas“ bei visi prekybos centre esantys restoranai. Tuo metu kiti PC išvis nedirbs.

Pirmadienį, antrąją Velykų dieną, visos parduotuvės ir PC dirbs įprastai, tik „Norfa” duris atvers valanda vėliau, t.y. 9 val.

Naujasis turgus klaipėdiečius šeštadienį kviečia į velykinę mugę. Palmiros Mart nuotr.

Tuo metu abu Klaipėdos turgūs nedirbs abi Velykų dienas. Tačiau balandžio 8 d., šeštadienį, Naujasis turgaus klaipėdiečius kviečia apsilankyti velykinėje mugėje, kurioje žada dalyvauti 50 pardavėjų.

„Pasipuoškite patys, papuoškite šventinį stalą ir namus, nudžiuginkite artimuosius dovanomis ir gurmaniškais skanumynais. Jums tai padaryti padės į mugę iš visos Lietuvos ir užsienio šalių atvykę amatininkai, ūkininkai, naminės duonos ir gardumynų kepėjai, žuvies gaminių prekybininkai, tautinio ir kulinarinio paveldo atstovai, sodinukų pardavėjai”, – kviečiama turgaus tinklapyje.


  2023-04-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt