P0

Uostas ir jūra

Velykų proga Uosto direkcija klaipėdiečiams parengė siurprizą (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-07


Trijų metrų aukščio ir pusantro metro pločio margutis milžinas šventinį savaitgalį klaipėdiečių ir miesto svečių lauks ant bene labiausiai traukiančio Klaipėdos objekto – šiaurinio molo Melnragėje. Velykų simbolį išmarginęs Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos kolektyvas taip sveikina Lietuvą su gražiausia pavasario švente.

„Per Kalėdas – eglutė, tad per Velykas – margutis! Tikiu, kad šis gražuolis vilios ant šiaurinio molo visus miestiečius ir jo svečius. Čia ne tik susijungia jūros ir marių vandenys, pajuntama vėjo ar bangų galia, nuo šiol čia ir šventinių simbolių vieta. Kviečiame ilgąjį savaitgalį ateiti pasigrožėti įspūdingo grožio mūsų kolektyvo margintu velykiniu simboliu. Neabejoju, kad būtent čia pajausite gamtos, o gal net ir savo paties atgimimą“, – pranešime pažymi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Atnaujintas šiaurinis molas Melnragėje klaipėdiečius ir miesto svečius pasitinka jau nuo praėjusių metų spalio pabaigos. Bangolaužius rekonstravę rangovai atnaujino šiaurinio molo dangas bei sienutę, sutvarkė ten esančias komunikacijas. Jau šiemet planuojama visuomenei atverti ir molą Smiltynėje, kur bus specialiai įrengtos dvi apžvalgos aikštelės.

Pagrindinė bangolaužių funkcija – saugoti uosto įplaukos kanalą nuo išorinių jūros veiksnių. Tačiau daugybę metų jie atlieka ir socialinę funkciją – bangolaužiai yra klaipėdiečių bei miesto svečių traukos objektai.


  2023-04-07

  2 komentarai “Velykų proga Uosto direkcija klaipėdiečiams parengė siurprizą”

  1. AvatarVava (IP: 90.131.39.146)

   Koks stebuklas,kiaušinis!

  2. AvatarDiana St. (IP: 78.56.139.172)

   Šaunuoliai KVJUD vadovai ir darbuotojai.
   Dėkojame už šią iniciatyvą ir už dovanas klaipėdiečiams, kuriems teikiame paslaugas namuose.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt