P0

Transportas

Palangos oro uostas dirba geriau nei prieš pandemiją (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-11


Kovo mėnesį keleivių skaičius Lietuvos oro uostuose, lyginant su praėjusiais metais, augo daugiau nei trečdaliu, o Palangoje buvo pagerinti rekordinių 2019 metų rezultatai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Iš viso kovo mėnesį per Lietuvos oro uostus keliavo daugiau nei 421 tūkst. žmonių (35 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu metu), aptarnauta 3 816 skrydžių (3 proc. daugiau), pergabenta beveik 1,8 tūkst. tonų krovinių (3,5 proc. augimas). Skaičiuojant ketvirčio rezultatus, per tris pirmuosius šių metų mėnesius Lietuvos oro uostų paslaugomis naudojosi beveik 1,18 mln. keleivių (44 proc. daugiau), aptarnauta daugiau nei 10,7 tūkst. skrydžių (7 proc. daugiau), pergabenta virš 4,8 tūkst. tonų krovinių (0,7 proc. augimas).

Pasak Tomo Zitikio, Lietuvos oro uostų maršrutų plėtros vadovo, pastaruoju metu itin gerus rezultatus demonstruoja Palangos ir Kauno oro uostai.

„Pernai metų pradžioje keleivių srautai dar nebuvo grįžę į priešpandeminį lygį, tačiau ši situacija sparčiai keičiasi. Vilniaus oro uostas nuo rekordiniais laikomų 2019 metų dar šiek tiek atsilieka, užtat Kauno ir Palangos oro uostai išlaiko itin spartų augimą, jų rezultatai jau dabar viršija 2019-aisiais pasiektus rekordus. Šių metų kovo mėnesį, lyginant su analogišku laikotarpiu prieš ketverius metus, Kauno oro uoste keleivių skaičius buvo 15 proc., o Palangos – 6 proc. didesnis“, – teigia T. Zitikis.


  2023-04-11

  3 komentarai “Palangos oro uostas dirba geriau nei prieš pandemiją”

  1. AvatarKlp (IP: 84.15.186.38)

   Kam tokias nesamones rasinejate, kai per diena vos 2- 3 skrydziai ir galima nuskristi i kokias 4 salis. Juokingai atrodo kai kalbama apie kazkokius rekordus, kai padidejo keliais keleiviais…

   • AvatarAbsoliuti tiesa (IP: 217.236.134.111)

    Palangos oro uostas turbūt pats nuostolingiausias pasaulyje – skrydžiai į 4-5 miestus!!! Kaip jis dar išsilaiko? Kas moka algas tiems darbuotojams? Aišku – durna valstybė.

   • AvatarAnonimas (IP: 84.15.53.234)

    O jūs skraidote kur nors gyvenime? Yra jungiamieji skrydžiai, su jais gali pasiekt begale miestų, skraido lėktuvai iš PLQ, žinoma skrydžių mažokai, bet lėktuvai pilni. Rytiniais skrydžiais pasieki didžiąja dalį Europos su airbaltic o su SAS ir JAV bei Azija.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt