P0

Transportas

Kauno ir Rimkų gatvėse įrengs patogias autobusų stoteles (4)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-04-12


Klaipėdos savivaldybė yra pasirengusi šiemet išleisti per 350 tūkstančių eurų viešojo transporto stotelėms įrengti Kauno ir Rimkų gatvėse, atliekant  kapitalinio remonto darbus. Šiems darbams atlikti pagal UAB „Geoinfra“ parengtus projektus jau ieškoma rangovo.

Esamos viešojo transporto stotelės Kauno ir Rimkų gatvėse yra be įvažų, viešasis transportas sustoja eismo juostoje, taip trikdydamas sklandų transporto priemonių judėjimą. 

Naujos stotelės bus įrengiamos Kauno gatvėje, ties prekybos centru „Akropolis”, Šilutės plento kryptimi. Taip pat – ties Kauno g. 47 numeriu pažymėtu pastatu, Taikos prospekto link.

Rimkuose suprojektuotos irgi dvi viešojo transporto stotelė ties Rimkų g. 55 numeriu, abiejose gatvės pusėse. 

Viešojo transporto stotelės projektuojamos su įvažomis, kad nebūtų trukdomas eismas ir kad būtų užtikrinamas saugus keleivių įlaipinimas bei išlaipinimas.

Kauno gatvėje taip pat projektuojamas ir pėsčiųjų bei dviračių takas, kuris bus sujungtas su dabar esančiu pėsčiųjų bei dviračių taku. Rimkų gatvėje, kad keleiviams būtų saugu kirsti kelią, projektuojama iškilioji pėsčiųjų perėja.

Visose viešojo transporto stotelėse bus laukimo paviljonai, suoliukai, šiukšlinės. Projektiniai sprendiniai yra parengti taip, kad stotelėse žmonės su judėjimo negalia galėtų  judėti saugiai.

Skelbiama, kad potencialių rangovų pasiūlymo kaina šiam pirkimui negali viršyti 354 171,5 Eur su PVM. O pasirašius sutartį, stotelės turi būti įrengtos per 6 mėnesius.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2023-04-12

  4 komentarai “Kauno ir Rimkų gatvėse įrengs patogias autobusų stoteles”

  1. AvatarVarnos (IP: 86.38.230.100)

   Kliunkiai, sutvarkykite ką esate pradėje. Pavyzdys: Mogiliovo gatvės apsisukimas. Remontas baigtas prieš metus, sustojime tik suoliukas su išlindusia stora šlanga ir kabeliais, o stotelės paiūrės nėra. Tikriausia laukia kol baigsis sutarties laikas ir vėl galės skelbti konkursą statyti pašiūrę….

  2. AvatarRimkų gyventojas (IP: 84.15.186.92)

   Geriau būtų stotelė prie to Didelio ženklo Klaipėda ,Rimkų pervažos stotelėje nes būtent ten kur daromas projektas nelogiška nes stotelė yra gan geros būklės būtent kur Klaipėdos ženklas Rimkų pervažos stotelė ten graudu žiūrėti aikštelė ir nei suoliuko nei nieko dažnai autobusas važiuoja ir pravažuoja.

  3. AvatarRinkeja. (IP: 90.131.39.55)

   Aciu Merui Vaitkui.

   • AvatarDėl aiškumo (IP: 89.249.87.114)

    Vaitkus dar ne Meras, nes neprisiekė. Dėkoti reikia nueinačiai valdžiai …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt