P0

Kriminalai ir nelaimės

Nubaudė keturias prostitutes (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-14


Balandžio 11 ir 13 dienomis Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Prevencijos skyriaus pareigūnai vykdė prevencines priemones, kurių metu nubaudė keturias prostitutes.

Pirmosios jiems įkliuvo Taikos pr. ir Didžioji Vandens g. esančiuose butuose tokia veikla užsiiminėjusios 30-metės užsienio šalių pilietės. Viena iš jų jau baudžiama pakartotinai, o kita, įkliuvusi pirmą kartą, sulaukė pusės minimalios baudos (45 eurai).

Dar dvi moterys savo kūną pardavinėjo Naujakiemio ir Danės gatvėje esančiuose butuose. 1976 m. gimusi moteris įkliuvo pakartotinai, o 1996 m. gimusiai užsienio šalies pilietė dar turės nemalonumų ir dėl to, kad jai išduotos vizos keliauti tarp Europos Sąjungos šalių galiojimo laikas jau buvo pasibaigęs balandžio pradžioje. Ši moteris buvo pristatyta į Migracijos departamento Klaipėdos skyrių tolimesniems procesiniams veiksmams atlikti.

Policija primena, kad atsakomybė gresia ne tik prostitucijos paslaugas teikiantiems asmenims, bet ir jomis pasinaudojusiems klientams.


  2023-04-14

  Vienas komentaras apie “Nubaudė keturias prostitutes”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.35)

   Tai tos prostitucijos landynes daug kas ten žino iš miestelienu.Tik matyt tam tikroj strūktūros,kai kurie tarnautojai iki šiol buvo apsigaube tam tikru skydu,tai yra “nieko nematau,”kad tik dabar sugebējo atrast prostitucijos landynes.Reikia įstatymus tobulint,tokiu landyniu,tada nebeliks.Juokingos baudos už vertimasi prostitucija ,tai yra 45eurai,ar 90 eurų,kur žiūri seime sēdintys politikai,negriežtindami įstatymu,nebent,kai kurie patys naudojasi jų paslaugom,”juk buvo žiurnalistai iškapste,kai politikas ,buvo atējes ,pas plaštake.”Jei būtu bauda plaštakei 5000 eurų,be jokių išlygu,kiek į biudžeta skylēta,pinigu surinktu.nebeliktu plaštakiu landyniu.Ir jei tai svetimšalies,priverstinai deportuot ,su draudimu mažiausiai 3 metus su draudimu įvažiuot į lietuva .Būtu teisinga bausmē.Siūlykite pataisa seime,kas liečia prostitucija.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt