P0

Sportas

Okinaviečiams – sidabras ir bronza

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-17


Sekmadienį Kėdainių arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė U-16, U-18 ir U-20 čempionatas, į kurį susirinko 335 sportininkai iš 36 Lietuvos klubų.

Klaipėdos „Okinavos” sporto klubui šiose varžybose atstovavo 8 sportininkai.

Prizines vietas iškovojo Nikas Kvasys – sidabrą (U-18 kategorijoje, trenerė Diana Mačiūtė) bei Nojus Trukšanovas – bronzą (U-16 kategorijoje, trenerė Kristina Basova).

Likusiems okinaviečiams pritrūko šiek tiek sėkmės, tačiau visi jie – Rasa Šeškauskaitė, Emilijus Stoncelis, Paulius Zibalis, Herkus Zibalis, Arsenij Djakov ir Kajus Malinen kovojo puikiai. Kiekvienoje kategorijoje buvo daug dalyvių (kai kuriose kategorijos net per 30 sportininkų), varžovai buvo labai stiprūs. Dauguma okinaviečių nepasidavė ir kovojo apylygiai, tačiau po pratęsimų nusileido varžovams, bet gavo po naują vertingą pamoką karate kelyje.

Šiu metu okinaviečiai intensyviai ruošiasi Europos U-16 ir U-18 čempionatui, kuris vyks birželio 24 dieną Vengrijoje. Į Europos čempionatą vyks ir Lietuvai asmeninėse kata (kova su šešėliu) rungtyse atstovaus N. Kvasys ir N. Trukšanovas, o komandinėse kata rungtyse N. Kvasys, Tautvydas Rutė, Kajus Malinen (U18) ir P. Zibalis, H. Zibalis, A. Djakov (U-16). Kiti pretendentai į šį čempionatą dar paaiškės vėliau.


  2023-04-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt