Po netrumpos pertraukos ėmė augti vienas iš COVID-19 rodiklių

Koronavirusas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-04-18

Pirmadienį šalyje patvirtinti 246 nauji COVID-19 atvejų (53 žmones užsikrėtė antrą kartą, dešimt – trečią), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuoti penki nauji susirgimai (vienas klaipėdietis užsikrėtė antrą kartą).

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje po netrumpos pertraukos vėl ėmė augti – augimas sudaro 14,1 proc., Klaipėdoje jis yra gerokai nuosaikesnis – 3,2 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda dabar yra 14-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių (per parą nukrito viena pozicija žemyn). Šis rodiklis uostamiestyje sumažėjo nuo 42,1 iki 40,1 atvejo. Lietuvoje jis sumenko nuo 84,7 iki 77,9 atvejo.

Geriausioje pozicijoje trečia para yra Rietavo savivaldybė su nuliniu rodikliu, o blogiausia padėtis toliau fiksuojama Marijampolėje.

Per praėjusią parą į ligonines paguldyta 18 šia infekcija užsikrėtusių asmenų – iš viso dabar gydomi 104 tokie ligoniai. Du iš jų guli reanimacijos skyriuose. Abu šie pacientai yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 3443 žmonės – 50 mažiau nei sekmadienį. Klaipėdoje serga 97 gyventojai (vienu daugiau nei sekmadienį).

Praėjusią parą COVID-19 nusinešė 90-99 metų amžiaus nesiskiepijusio žmogaus gyvybę, dar viena tokia mirtis įtraukta patikslinus duomenis ir bendras tokių netekčių skaičius jau nurodomas 9658 (iš jų 431 mirtis fiksuota Klaipėdoje).

Pirmadienį skiepijosi 23 žmonės (septyni – pirmą kartą, devyni – antrą, trečią kartą skiepijosi septyni gyventojai).  Klaipėdoje vienas žmogus skiepijosi trečią kartą.

Žymos: |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Klaipėdos savivaldybė lieka su dar viena skaudžia sankcija (29)

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) priėmė dar vieną Klaipėdos savivaldybei nepalankų sprendimą. Tai jau antras toks finansinis smūgis miesto valdžiai ...
2026-06-16
Skaityti daugiau

Sveikata

Sergamumas gripu sumažėjo: per savaitę į ligonines paguldyta 11 asmenų

Praėjusią savaitę Lietuvoje dėl gripo į ligonines buvo paguldyta 11 asmenų, dėl COVID-19 ligos – 16. Dėl šių ligų du ...
2026-04-07
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Šalyje sergančiųjų COVID-19 – jau mažiau nei 700

Pirmadienį Lietuvoje koronavirusine infekcija užsikrėtė 63 žmonės (11 iš jų – antrą, du – trečią kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. ...
2026-03-24
Skaityti daugiau



Pin It on Pinterest

Share This