Per parą paskiepyta vos 16 gyventojų, vaikai nuo COVID-19 skiepijami nebebus

Koronavirusas

Antradienį šalyje patvirtinti 137 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 35 žmones užsikrėtė antrą kartą, du – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuoti 5 nauji susirgimai, vienas užsikrėtė antrą kartą.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius ir šalyje, iš Klaipėdoje antra para didėja – šįkart jis atitinkamai paaugo 10 ir beveik 23 proc.

Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda nukrito dar 4 pozicijomis ir jau yra tik 18-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių, tačiau šis rodiklis uostamiestyje vis tiek nežymiai sumažėjo (nuo 40,1 atvejo iki 39,5). Lietuvoje jis sumenko nuo 77,9 iki 73,3 atvejo.

Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė su nuliniu rodikliu, o blogiausia padėtis išlieka Marijampolėje.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga 3320 žmonių – 123 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų nuo 97-ių sumažėjo iki 92-jų.

Nors per parą koronavirusas naujų aukų nenusinešė, bendras netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis, t.y. 9659, iš jų Klaipėdoje lieka ta pati 431 mirtis.

Antradienį šalyje paskiepyta vos 16 žmonių, Klaipėdoje – tik vienas.

Tuo metu BNS, remdamasi Sveikatos ministerija, skelbia, jog baigiantis senų vakcinų galiojimui, Lietuvoje stabdomas vaikų skiepijimas nuo koronaviruso.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Koronavirusas

Šalyje - jau mažiau nei 400 sergančiųjų COVID-19

Per savaitgalį Lietuvoje patvirtinti tik aštuoni nauji COVID-19 atvejai – vienas šeštadienį ir septyni sekmadienį, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Visi ...
2024-04-15
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Visoje šalyje - tik vienas naujas koronaviruso atvejis

Valstybės duomenų agentūra skelbia, kad šeštadienį visoje Lietuvoje buvo patvirtintas tik vienas, pirminis, naujas susirgimas koronavirusine infekcija. Klaipėdoje jau trečią ...
2024-04-14
Skaityti daugiau

Koronavirusas

Klaipėdoje - antra para be susirgimų COVID-19

Penktadienį šalyje buvo patvirtinta 20 naujų susirgimų COVID-19 – tiek pat, kiek ir ketvirtadienį. Šįkart du žmonės užsikrėtė antrą kartą, ...
2024-04-13
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This