Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-04-20 |
Trečiadienį šalyje patvirtinta 120 naujų COVID-19 atvejų, iš kurių 23 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 5 – trečią, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje fiksuoti 4 nauji susirgimai, visi užsikrėtė pirmą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje padidėjo 14,4 proc. Klaipėdoje – 6,9 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda pagerino savo padėtį dviem pozicijom ir dabar yra 16-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių: šis rodiklis uostamiestyje sumažėjo nuo 39,5 iki 35,5 atvejo. Lietuvoje jis sumenko nuo 73,3 iki 68,9.
Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė su nuliniu rodikliu, o blogiausia padėtis išlieka Marijampolėje.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 3218 žmonių – 102 mažiau nei antradienį. Klaipėdoje sergančiųjų nuo 92-jų sumažėjo iki 88-ių.
Antrą parą koronavirusas naujų aukų nepareikalavo ir bendras netekčių skaičius išlieka 9659, iš jų Klaipėdoje – 431.
Trečiadienį šalyje paskiepyti tik 7 žmonės, Klaipėdoje tokių nebuvo.
Tuo metu BNS, remdamasi Sveikatos ministerija, skelbia, jog baigiantis senų vakcinų galiojimui, Lietuvoje stabdomas vaikų skiepijimas nuo koronaviruso.
Parašykite komentarą