Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-04-24 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, sekmadienį šalyje patvirtinta 17 naujų COVID-19 atvejų (du žmonės užsikrėtė antrą kartą). Klaipėdoje naujų susirgimų, kaip ir šeštadienį, nebuvo užfiksuota.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 19,7 proc. Klaipėdoje – 17,2 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda išlieka 17-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šis rodiklis uostamiestyje per parą nepasikeitė – išlieka 33,6 atvejo. Lietuvoje jis irgi nepakito – lieka 61,8 atvejo.
Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė su nuliniu rodikliu, o blogiausia padėtis išlieka Visagino rajono savivaldybėje.
Naujų šia infekcija užsikrėtusių pacientų sekmadienį ligoninėse neatsirado. Jose šiuo metu gydomi 75 COVID-19 sergantys žmonės. Trys iš jų guli reanimacijos skyriuose. Tarp pastarųjų du yra nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 2727 žmonių – 427 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 91 iki 80.
Per praėjusią parą buvo užfiksuotos trys šios infekcijos aukos, priklausančios 80-89 metų amžiaus grupei (du mirusieji buvo nesiskiepiję arba nebaigę vakcinacijos kurso). Bendras tokių netekčių skaičius jau siekia 9662. Klaipėdoje išlieka 431 šio viruso auka.
Sekmadieniais vakcinacija šalyje nevykdoma.
Parašykite komentarą