P0

Regionas

Dujotiekio apsaugos zonų planas gali pateikti siurprizų kaimynams

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-04-25


Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijose esančių magistralinių dujotiekių ir susijusios infrastruktūros apsaugos zonų plano rengimas, inicijuotas AB „Klaipėdos nafta”, gali pateikti siurprizų šalia šių objektų įsikūrusiems fiziniams ir juridiniams asmenims.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Valstybės valdoma bendrovė paskelbė viešojo pirkimo konkursą dėl magistralinio dujotiekio ir susijusios infrastruktūros apsaugos zonų Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijose plano rengimo paslaugos. 

Planas bus tvirtinamas nerengiant teritorijų planavimo dokumento ar žemės valdos projekto.

Šios paslaugos teikėjas turės parengti ir visus dokumentus bei atlikti procedūras, susijusius su teritorijų, kuriose taikomos Specialiosios sąlygos, nustatymu, jų pakeitimu ir įregistravimu arba jų išregistravimu. Tai yra, gali keistis Klaipėdos miesto ir Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijose esančių magistralinių dujotiekių ir susijusios infrastruktūros apsaugos zonose esančių gretimybių eksploatavimo sąlygos.

AB „Klaipėdos nafta” siekia, kad toks planas būtų parengtas per pusę metų.


  2023-04-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt