Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-04-25 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, pirmadienį šalyje patvirtinti 155 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 34 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 6 – trečią. Klaipėdoje fiksuoti du nauji pirminiai susirgimai.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 43,8 proc., Klaipėdoje – 40 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda per vieną poziciją pagerino savo padėtį ir dabar yra 16-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Visgi šis rodiklis uostamiestyje per parą padidėjo nuo 33,6 atvejo iki 35,5, o Lietuvoje jis paaugo nuo 61,8 iki 66,7 atvejo.
Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Rietavo savivaldybė su nuliniu rodikliu, o blogiausia padėtis išlieka Visagino rajono savivaldybėje.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 2629 žmonės – 98 mažiau nei sekmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 80 iki 77.
Per praėjusią parą naujų šios infekcijos aukų nebuvo, nors bendras tokių netekčių skaičius nurodomas vienu didesnis – 9663, iš jų Klaipėdoje – 431.
Pirmadienį šalyje paskiepyta 14 žmonių, Klaipėdoje norinčiųjų vakcinuotis nebuvo.
Parašykite komentarą