Šiemet atnaujins tik dvi liūdno vaizdo krepšinio aikšteles (9)

Sportas, Svarbu
Avatar photoArtūras Šulcas
2023-04-26

Klaipėdos savivaldybė paskelbė dviejų krepšinio aikštelių remonto darbų viešojo pirkimo konkursą. Šių aikštelių būklė yra tokia, kad krepšinio jose niekas jau seniai nebežaidžia. O kiek tokių aikštelių mieste dar esama – statistikos praktiškai nėra, nes jos neinventorizuotos, teigia savivaldybės atstovai.

Aikštelė Liepų g. 51. Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Abi remonto sulauksiančios aikštelės yra netoli gyvenamųjų namų  Liepų g. 51 ir Mokyklos g. 19. 

„Aikštelės yra nesaugios, įrenginiai sulūžę, surūdiję, dangos nusidėvėjusios, nelygios, apaugusios žole, žaidybinės linijos nusitrynusios, netinkamos krepšiniui žaisti ar užsiimti lauko sportine veikla”, – rašoma paskelbtuose dokumentuose.

Aikštelė Mokyklos g. 19. Klaipėdos miesto savivaldybės nuotr.

Būsimi rangovai turės atnaujinti esamas lauko krepšinio aikšteles, pakeisti krepšinio stovus, lentas su lankais (įskaitant tinklus), išlyginti dangos trūkius ir nelygumus, pažymėti  žaidybines krepšinio žaidimo linijas, įrengti lauko suoliukus bei šiukšliadėžes. Šie darbai turės būti atlikti per porą mėnesių nuo sutarčių pasirašymo. 

Klaipėdos mieste tokios prastos būklės sporto aikštelių yra tikrai ne viena. Tai pripažįsta ir Savivaldybės administracijos direktoriaus patarėja Danguolė Dambrauskienė, iškart negalėjusi vardyti apleistų, nežinia kada įrengtų krepšinio aikštelių skaičiaus. Tačiau paklausta, ar šiemet bus atnaujinta daugiau krepšinio aikštelių, ji sako, kad, deja, resursai yra riboti, kainos išaugusios ir šiemet bus apsiribota tik šiais darbais.

Kiek vėliau D. Dambrauskienė patikslino, kad daugelis tokių objektų yra neinventorizuoti. Jų nėra savivaldybės balanse, nes tai – kažkada įrengti laikini statiniai.

Prieš keletą metų Savivaldybės administracija apklausė daugiabučių namų administratorius, kiek jų valdose yra sporto aikštelių. Gauta panešimų, kad esama 63 tokių objektų.

Patarėja teigia, kad sporto aikštelių atnaujinimas pradedamas planuoti tuomet, kai gaunamas konkretus gyventojų ar kitų subjektų prašymas.

Žymos: | |

Komentarai (9):

Atsakymai į “Šiemet atnaujins tik dvi liūdno vaizdo krepšinio aikšteles”: 9

 1. Martynas parašė:

  O kur krepsinio aikstele skulpturu parke?

 2. Anonimas parašė:

  Kada atnaujins krepšinio aikštelę prie Bangų g. 10, kur jau eilę metų ją uzurpavę automobilių statytojai?

  • Anonimui parašė:

   Tai prie Jono kalnelio naujai įrengta, gatvę pereini ir tiek bėdų. Ar savivaldybė už mūsų pinigus kiekviename kieme po aikštelę įrengt turėtų?

  • Anonimas parašė:

   Tai prie Bangų g. 10 krepšinio aikštelė seniausiai įrengta ir mažiausiai 20 metų ten buvo. Krepšiai beveik nenaudoti, nes aikštę iškart užbarikadavo automobiliai. Tvarkyt reikia, nes asfaltas visas apgadintas piktybinių vairuotojų geldomis. Aišku, reiktų bent kažkokių stulpų, kad nebevažiuotų.

  • Anonimas parašė:

   Geldą irgi gali palikt savo garaže (jei neturi – nusipirk; skelbimų – pilnas internetas). Kam po langais krepšinio aikštelėje laikai?

 3. O KAIP SU KREPŠINIO AIKŠTELE SKULPTŪRŲ PARKE? parašė:

  Skulptūrų parke yra ir projektas, ir statybą leidžiantis dokumentas, ir projekte yra toks sprendinys – krepšinio aikštelė, kurios kažkaip (Udovickis, Budinas,Vaitkus) parke … ėmė ir nebeliko. Krepšinio aikštelė skulptūrų parke, beje, taip pat yra savivaldybės (mūsų) turtas. Kur jis dingo?

 4. Vienop parašė:

  unikalias miesto valdžias turėjom. Šitaip valdė miestą, kad nesugeba net savo turto susiskaičiuoti, įsivertinti ir įstatymų nustatyta tvarka įsiregistruoti sklypų, statinių. Apie kokią eksploataciją, priežiūrą tada galima kalbėti? Tobulas savivaldybės švietimo ir sporto skyrius, o resursai čia niekuo dėti. Kai jų nesusiplanuoji tai ir neturi. Tuo tarpu milijonai ištaškomi vien tik įvairiausioms studijoms ir galimybėms.

 5. Anonimas parašė:

  Beje, tyliai, tyliai apsitvėrus ir nebeliko tvarkingos krepšinio aikštelės Skulptūrų parke prie Udovuckio namo ir Šakalienės sąvartyno . Kažkada taip nutiko ir su šalia buvusių voljeru šunims vedžioti.

  • Anonimas parašė:

   Vasario 16 teritorija buvo atvira. Nufotografavau buvusią krepšinio aikštelės vietą. Gaila, kad neįmanoma buvo atsiųsti AK, nes leidžiama siųsti neįtikėtinai mažos talpos, berods 1kb PNG failo vaizdus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Svarbu, Švietimas

Dėl grėsmės vaikų gyvybėms mokyklos siekia atsitverti nuo automobilių

Nors mokyklų kiemuose pavojingai manevruojantys automobiliai nuolat kelia grėsmę vaikų sveikatai ir gyvybėms, Klaipėdos miesto valdžia neskuba pritarti prašymams leisti ugdymo ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Spyglys

Reorganizaciją pradėjo nuo Transporto skyriaus vedėjo*

Prasidėjo… Nors Klaipėdos savivaldybės reorganizacija dar neprasidėjo, Transporto skyriaus vedėjas jau pažemintas pareigose. Nors savivaldybės interneto puslapyje tebeskelbiama, kad Rimantas ...
2024-05-24
Skaityti daugiau

Svarbu, Transportas

Rimkų geležinkelio pervažą visiškai uždarys dviem savaitėms

Per patį vidurvasarį vairuotojų laukia kantrybės išbandymas dėl planų suremontuoti geležinkelio pervažą ties Rimkais. „Problemų turėsim visi, linkiu visiems kantrybės”, ...
2024-05-22
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This