P0

Kultūra

Tarptautinio teatro festivalio „TheATRIUM“ bilietai jau prekyboje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-04-27


Septintus metus Klaipėdoje vykstančio tarptautinio teatro festivalio „TheATRIUM“ programa šįkart nusities ir iki iki tolimojo Taivano. Gegužę ir birželį pajūrį teatru užpildysiančio festivalio bilietai jau paleisti į prekybą.

Bilietus į tarptautinės festivalio programos dalies renginius galima įsigyti naujoje terpėje – bilietų sistemoje, kurią administruoja pats teatras. Žadama, kad ilgainiui per ją bus galima įsigyti bilietus į visus šio teatro renginius.

Išsamiai 2023 m. „TheATRIUM“ programa su tradiciniais segmentais ir satelitiniais vyksmais bus atskleista jau ateinančią savaitę. Nuo 2017 m. rengiamas „TheATRIUM“ susideda iš dviejų stambių segmentų: Lietuvos teatro vitrinos, koncentruotai apžvelgiančios įvairių šalies teatrų kūrinius bei tarptautinės programos.

Šiais metais Lietuvos teatro vitrinoje gegužės 24–28 dienomis bus parodyta vienuolika spektaklių iš įvairių Lietuvos teatrų. Tarptautinėje programos dalyje, išsidėliosiančioje birželio 1–22 dienomis, bus rodomi šeši scenos meno kūriniai. Jie atkeliauja iš Latvijos, Jungtinės Karalystės, Portugalijos, Ispanijos, Italijos ir Taivano.

Spektaklis „Grimai”, Liepojos teatras (Latvija).

Rinkdamiesi bilietus į lietuviškos programos dalies renginius žiūrovai, kaip įprasta, bus kreipiami į išorinę bilietų sistemą. Tuo metu besirenkantys bilietus į pasirodymus tarptautinėje programoje juos pirks iš naujai sukurtos paties teatro bilietų sistemos.

„Klaipėdos dramos teatras jau seniai bando prisijaukinti ir labiau pažinti savo žiūrovus, bandome kurti bendruomenę ir atliepti jos poreikius. Šiuo metu bilietus pardavinėjame per atskirus bilietų platintojus, jų platformas. Jose pirkėjams taikomi įvairūs mokesčiai ir sudėtingiausia dalis yra ta, kad mes negalime identifikuoti savo žiūrovų, kurie jau įsigijo bilietus. Tačiau pastebime, kad yra įvairių alternatyvų, esame gavę bilietų sistemų kūrėjų iš užsienio pasiūlymų, tačiau jų pasiūlymai ir sistemos palaikymas itin brangus. Mums pasisekė, nes mus pačius susirado IT paslaugų kompanija, pasiūliusi kartu kurti bilietų sistemą, visiškai atitinkančią mūsų poreikius, na ir kaip įprasta – surizikavome“, – apie naują iniciatyvą pasakojo teatro kultūrinės veiklos ir žiūrovų aptarnavimo padalinio vadovė Kristina Žiogaitė.

„AMISTADE” Teatro Massimo (Italija).

Pasak jos, sistemos kūrimas, tobulinimas ir testavimas užtruko daugiau nei dvejus metus. Projektas sudėtingas, bet sistemą įsidiegus teatrui
atsiveria galimybė ją auginti ir tobulinti pagal savo paties poreikius.

Naujoji teatro bilietų sistema atsirado galvojant apie žiūrovų patogumą, tame tarpe ir šiek tiek mažesnes bilietų į spektaklius kainas.

„Bangų šnabždesys” Shinehouse Theater (Taivanas)

„Bilietus pas mus perkantys žmonės nebus apkraunami papildomais paslaugų teikimo mokesčiais, galės vienu pirkimo metu įsigyti ir teatro bilietus, ir atributikos prekes, vienoje vietoje ras visus mūsų teatro repertuaro bilietus, galės dalyvauti lojalumo programose, gauti išankstinius pasiūlymus įsigyti bilietus pigiau, pateikę kontaktinius duomenis bus tiesiogiai informuojami apie galimą spektaklių laiko keitimą ar atšaukimo galimybę, na, ir galės gauti įvairių siurprizų nusipirkę ir sudalyvavę tam tikrame kiekyje teatro spektaklių“, – visą vardino K. Žiogaitė.

Festivalio renginių programa ir bilietai – www.theatrium.lt.


  2023-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt