Klaipėdos krepšininkėms – mero padėka

Fotoreportažai, Sportas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-04-28

Penktadienio popietę Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus pasveikino „Neptūno“ moterų krepšinio ir LCC tarptautinio universiteto moterų krepšinio komandas, iškovojusias aukščiausiosios Lietuvos krepšinio lygos medalius.

Ryčio Laurinavičiaus nuotr.

Ceremonijos metu meras džiaugėsi, kad po pirmosios darbo savaitės turėjo galimybę susitikti su krepšininkėmis.

„Jūsų ir mūsų darbas yra labai panašūs, jūs turite uždavinį kuo daugiau primesti taškų į priešininko krepšį, o mūsų tikslas yra rasti teisingą krepšelį ir pridėti į jį tiek, kad ateityje sporto bendruomenė nebedejuotų. Būtų tenkinami jūsų teisėti lūkesčiai“, – kalbėjo A. Vaitkus.

„Neptūno“ moterų vyriausiojo trenerio Martyno Airošiaus teigimu, jiems didžiausias pasiekimas buvo debiutas Šiaurės Europos moterų lygoje – šiais metais komandai pavyko užkopti net iki antrosios šio turnyro vietos. Iki šiol jokiai komandai iš Lietuvos to nebuvo pavykę padaryti. Lietuvos pirmenybėse neptūnietės irgi pasidalino bronza.

LCC komandos programų direktorius Marius Tamolis savo ruožtu dalinosi, kad komanda turi puikias galimybes treniruotis, LCC universitetas turi savo krepšinio aikštelę.

„Mes iš miesto gauname finansavimą antrus metus, sėkmingai vykdome projektą įgyvendinant rezultatus. Pasikalbėjus su kitų miestų reprezentacinėmis komandomis, tai mes labai gerai gyvename“, – sakė M. Tamolis.

Pasak komandos trenerio Viliaus Stanišausko, miestas tikrai daug prisidėjo prie komandos finansavimo, tai lėmė ir gerus rezultatus. 

„Merginų krepšiniui reikia daugiau dėmesio iš visuomenės, tą mes ir stengiamės daryti. Labai džiaugiuosi, kad mūsų rungtynėse susirenka daugiausia žiūrovų, paskutiniu metu ateina net iš gatvės žmonių“, – kalbėjo treneris.

Jis minėjo, kad komandos stiprybė – komandoje žaidžiančios užsienietės.

LCC krepšininkės mažajame moterų lygos finalo seriją laimėjo sausu rezultatu 3:0 ir džiaugėsi bronzos medaliais.

Meras Arvydas Vaitkus nuo LCC gavo dovanų – M. Tamolis jam įteikė krepšinio komandos simbolį – briedį.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas

Gerumo PARA-TONAS sugrįžta su dviguba jėga 

Prieš 6 metus Klaipėdoje gimusi iniciatyva, kurios metu sportuojant buvo galima prisidėti prie paramos Klaipėdos sutrikusio vystymosi kūdikių namams, bus ...
2024-05-21
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Sportas

„Neptūno“ sezonas baigėsi

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) nusileido ketvirtfinalių uždanga – kovoje dėl vietos tarp keturių geriausių komandų santykius išsiaiškino Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ...
2024-05-18
Skaityti daugiau

Sportas

„Neptūnas“ išplėšė lemiamas ketvirtfinalio rungtynes

Trečiadienio vakarą namie Klaipėdos „Neptūnas“ rezultatu 95:76 (30:23, 23:23, 26:10, 16:20) nepasigailėjęs Vilniaus „Wolves Twinsbet“ ir ketvirtfinalio serijos iki dviejų ...
2024-05-15
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This