P0

Mums rašo

Pakeiskim dar vieną pavadinimą (papildyta) (9)

Atvira Klaipėda

Aleksandras Sakas
2023-05-01


Kur garažai – ten šiukšlynas. Per amžių amžius. Matot nuotraukas? Gamtos dėsnių nepakeis nė naujoji Klaipėdos miesto valdžia.

Bet skandalingą garažų bendrijos pavadinimą ji turėtų tučtuojau pakeisti. „Uostas”. Kas galėjo šiukšlynui duoti tokį vardą?

Senajam merui, estetui, nei pats sąvartynas, nei jo pavadinimas nekliuvo, bet naujajam, iš uosto kilusiam, gali sukelti erzulį ar temperatūrą. Visiems bus sveikiau, jei šiukšlynas nedelsdamas persikrikštys.

O kur tas „Uostas” yra, gal kokiame užkampyje? Ne, beveik per Klaipėdos vidurį, ir nemažas – gal net didžiausias iš miesto antisanitarijos židinių. Jį rasite Kaštonų gatvėje, prie Šiaurės prospekto.

Tik vaikams nesakykit, nes dar sugalvos čia degtukais pažaisti.

PAPILDYTA. „2023-05-01 jūsų laikraštyje paskelbtas Aleksandro Sako (jei toks iš viso yra) straipsnis su foto informacija „Pakeiskim dar vieną pavadinimą”, kuriame nufotografuota GSEB „Uostas” viena iš skelbimo lentų, už kurios matosi šiukšlynai, kaip ir kitose straipsnio nuotraukose. Tačiau kategoriškai pareiškiu, kad matomose nuotraukose nė vienas kvadratinis metras nėra GSEB „Uostas” teritorija”, – rašoma GSEB „Uostas” pirmininko Algirdo Paleckio „Atvirai Klaipėdai” atsiųstame laiške.


  2023-05-01

  9 komentarai “Pakeiskim dar vieną pavadinimą (papildyta)”

  1. AvatarNezabitauskas (IP: 78.61.173.9)

   Įdomus papildymas. Ponas Algirdai Palecki, tai kur pastatyta GSEB “Uostas” skelbimų lenta, matoma paskutinėje nuotraukoje? Svetimoje teritorijoje?

  2. AvatarMarijus (IP: 90.131.41.50)

   O aikštelė tuščia šalia Šermukšnių gatvės? Dar nesusiplanavot kokioms narkomanų tvarios plėtros veikoms pritaikysit? O senamiesčio gatvių “trinkelizacija”? Nebado akių, kad dar darbai nebaigti, o gatvės danga jau išsiklaipiusi kaip senos kekšės kojos?.. Miesto administracijai tinka gi. Juolab, exdirektorius pargrįžo į savo šėryklėlę atgalios…

  3. AvatarA (IP: 78.63.35.20)

   Stebim reakciją, ar vėl patikrins, iškvies pirmininkus ant kilimo( radau senesnius straipsnius spaudoj), įpareigos susitvarkyt, ar kals baudą 30€ už padangą

  4. AvatarMindaugas (IP: 84.15.182.190)

   Tie garažai taip gadina Klaipėdos urbanistinį išplanavimą ir visą vaizdą, kiekviename rajone miesto rasi po garažų bendriją, kur realiai visus nugriauyi ir tegul daugiabučius ar kažką kita lai stato, o tai žmonės ten tuose garažuose šiukšles laiko kurių nenori išmesti..

   • AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

    Per miestą pravažiuokite, ne vienas ir ne du urbanistiniai išplanavimo nesusipratimai. O uzkliuvo garažai…

  5. AvatarNezabitauskas (IP: 78.61.173.9)

   Gražus vaizdelis. Kažin, kokių dar įstaigų įstaigėlių, valstybinių, savivaldybinių, visuomeninių, savų ir europinių, mums trūksta, kad tokių vaizdelių neliktų? Gerai prisimenu, kokia betvarkė buvo prie ruso, bet tokios – ne, nebuvo.

  6. AvatarAnonimas (IP: 86.100.66.158)

   Ar autorius sutinka apmokėti pavadinimo keitimo visas išlaidas??

   • AvatarNezabitauskas (IP: 78.61.173.9)

    Ponas Anonime, negi nematote, kad autorius juokauja? Jeigu rimtai, tai už viską turi mokėti šiukšlintojai arba garažų bendrija, leidusi tam šiukšlynui atsirasti.

  7. AvatarEglė B. (IP: 78.57.251.202)

   Gera idėja pažaisti šioje vietoje su degtukais 😂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt