Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-05-01 |
Sekmadienį šalyje patvirtinta tik 16 naujų COVID-19 atvejų (trys žmonės užsikrėtė antrą kartą), skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje po paros pertraukos užfiksuoti du nauji susirgimai – abu klaipėdiečiai užsikrėtė pirmą kartą.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 24 proc., Klaipėdoje – 38,5 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda dabar yra 14-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių (viena pozicija aukščiau nei prieš parą). Šis rodiklis uostamiestyje nesikeičia jau antrą parą ir siekia 26,3 atvejo. Lietuvoje jis sumenko nuo 49,9 iki 49,5 atvejo.
Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Šilalės rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Visagine.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 2333 žmonės – 21 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje serga 70 žmonių (vienu daugiau nei prieš tai buvusią parą).
Po dviejų dienų pertraukos šalyje vėl užfiksuotos infekcijos aukos – mirė du žmonės – ir tokių netekčių jau yra 9667. Klaipėdoje išlieka 431 tokios mirties atvejis.
Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.
Parašykite komentarą