P0

Sportas

Jaunieji okinaviečiai – antri Lietuvoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-02


Savaitgalį Kėdainiuose vykusiame Lietuvos kiokušin karatė vaikų čempionate, į kurį susirinko per 600 dalyvių iš 40 pajėgiausių Lietuvos klubų, Klaipėdos klubo „Okinava” jaunieji sportininkai antrus metus iš eilės iškovojo II vietą.

Sporto klubui šiame čempionate atstovavo 26 sportininkai. Lietuvos čempionais tapo Goda Ruokytė, Gediminas Saveika, Illia Piekhotin, Deividas Chepukas, Nojus Bundulas, Kajus Loda ir Elvina Barsteigaitė.

Vicečempionų titulus iškovojo Henrikas Toleikis, Armandas Čižauskas, Gustas Loda, Mark Gaiduk ir Kristupas Tirkšliūnas, o bronzos medaliais pasipuošė Jonas Katkevičius, Luka Jurevičiūtė, Danielė Sadauskytė, Gintautas Saveika, Oresta Purys, Kajus Žvaginis ir Jonas Beržinis.

Iki medalių tądien sėkmės pritrūko, bet varžybose puikiai pasirodė ir Urtė Jonauskaitė, Urtė Eigirdaitė, Livija Jurėnaitė, Mantas Mauricas, Vytautas Sadauskas, Ainoras Mikolaitis bei Juras Lelys.

Sporto klubo „Okinava” mokytojos Diana Mačiūtė, Kristina Basova ir Rima Lisinskaitė džiaugiasi aukštais jaunųjų auklėtinių pasiekimais.


  2023-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt