Kultūra

Parodų rūmuose – grupinė paroda „Manau, kad čia jau buvau“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-02


Klaipėdos kultūrų komunikacijų centro (KKKC) Parodų rūmuose (Didžioji Vandens g. 2) gegužės 5 d., 17 val., bus atidaroma Meno fondo KRUPA (Lenkija) grupinė paroda „Manau, kad čia jau buvau“.

„Manau, kad čia jau buvau“ – keliaujantis projektas ir paroda, išaugę iš kelionių metu užfiksuotų pastebėjimų ir tam tikrų reiškinių tyrinėjimų.

„Parodoje tyrinėjami tarpiniai slegiančio ir besikeičiančio pasaulio, kuriame nerimastingai ieškome savęs, lygiai. Joje nagrinėjamos tokios temos, kaip persikėlimas dėl karo ar ekonominių priežasčių, gyvenimas diasporoje, benamystė, bei abstraktesnės ir emocingesnės „pakibimo“ būklės. Projektas sugretina įvairias menines praktikas, tyrinėjančias skirtingas su ribinių išgyvenimų keliamu netikrumu susijusias psichologines būsenas. Dvidešimt du skirtingų šalių menininkai nagrinėja šias temas pasitelkdami įvairias priemones, įskaitant tapybą, performansą, instaliaciją, skulptūrą, vaizdo įrašus ir fotografiją”, – rašoma KKKC pranešime.

Parodos dalyviai: Dovilė Aleksandravičiūtė ir Justina Vilčinskaitė, Antti Auvinen, Iván Argote, Aleksander Baszyński, Meryem Bayram, Aurélie Belair, Louisa Gagliardi, Veronika Ivashkevich, Anton Karyuk, Anni Laakso, Hadrien Loumaye, Karolina Majewska, Sebastian Milewski, Katrīna Neiburga, Izabela Olesińska, Iza Opiełka, Angyvir Padilla, Alicja Pakosz, Łukasz Stokłosa, „Why Quit“ (Karolina Balcer ir Iwona Ogrodzka).

Paroda veiks iki birželio 4 d.


  2023-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt