Paupių bendruomenė įvertinta už glaudų bendradarbiavimą su policija

Miestas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato vadovai pasveikino uostamiesčio Paupių bendruomenę, tapusią šalies vietos bendruomenių konkurso „Bendruomenė – švyturys 2022 – kelias į sėkmę“ nominacijos „Glaudžiai su policija bendradarbiaujanti vietos bendruomenė“ nugalėtoja.

Klaipėdos policijos vadovai džiaugiasi ir didžiuojasi, kad mieste yra ypač  veiklių, nuoširdžių, su policija bendradarbiaujančių ir savo gyvenamąją aplinką mylinčių bei puoselėjančių bendruomenių.

Su Paupių bendruomenės pirmininke Regina Baguckiene buvo aptarti bendruomenei aktualūs klausimai, tolimesnio bendradarbiavimo galimybės.

Nuolat su gyventojais bendraujantys Klaipėdos policijos bendruomenės pareigūnai skatina būti aktyviais, vienytis, bendrauti su policijos pareigūnais, nes saugią ir malonią gyventi aplinką sukurti galima tik bendromis pastangomis, rašoma policijos pranešime.  

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Mirė policijos komisariate

Šeštadienį dėl to, kad viešoje vietoje šlaistėsi girtas, į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą buvo pristatytas 53 metų vyras. Praėjus ...
2024-03-03
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Pagerbti originaliausių eglučių kūrėjai

Trečiadienio vidurdienį Klaipėdos apskrities Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje apdovanoti geriausiais pripažinti jau dešimtą kartą čia įkurdinto eglučių kiemelio dalyviai, sukūrę ...
2024-01-10
Skaityti daugiau

Miestas

Policija: po Jūros šventės pradėti 9 tyrimai, surašyti 43 protokolai

Šį savaitgalį uostamiestyje vykusi, itin daug žmonių sutraukianti Jūros šventė bendromis Klaipėdos apskrities policijos pareigūnų, gyventojų ir šventės svečių pastangomis ...
2023-07-24
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This