Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-05-02 |
Pirmadienį šalyje patvirtinti tik 25 nauji COVID-19 atvejai, iš kurių 5 žmonės užsikrėtė antrą kartą, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Klaipėdoje naujų susirgimų šventinę dieną nefiksuota.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 32,7 proc., Klaipėdoje – 36,4 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda viena pozicija pablogino savo padėtį ir dabar yra 15-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šis rodiklis uostamiestyje sumažėjo nuo 26,3 iki 22,4 atvejo. Lietuvoje jis sumenko nuo 49,5 atvejo iki 40,9.
Geriausioje pozicijoje ir toliau yra Šilalės rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Visagine.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 2010 žmonių – net 323 mažiau nei sekmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų nuo 70 sumažėjo 58.
Pirmadienį aukų nuo COVID-19 nefiksuota, tačiau bendras mirčių skaičius nurodomas vienu didesnis – 9668, iš jų Klaipėdoje – 431.
Šventinį pirmadienę vakcinacija nebuvo vykdoma.
Parašykite komentarą