P0

Spyglys

Vicemerę įdarbino atstove spaudai?* (3)

Spyglys
2023-05-02


Spyglys atidžiai stebi naujosios mūsų miestelio valdžios darbus ir džiaugiasi, jog pasiraitojusios rankoves kartu su meru pluša ir abi vicemerės.

Štai antradienio savivaldybės darbotvarkėje skelbiama, jog Lina Šukytė-Korsakė dalyvaus Klaipėdos koncertų salės spaudos konferencijoje, kurios metu bus pristatytas tarptautinis Klaipėdos violončelės festivalis.

Ta proga Spygliui pasistojo klausimas: gal slaugos specialybę turinčią vicemerę Koncertų salės vadovas pas save puse etato dar įdarbino ir atstove spaudai?

Mat kaip Spyglį informavo jo bičiuliai „Atviroje Klaipėdoje”, jiems ponas Tadas, algą gaunantis iš mokesčių mokėtojų suneštų pinigėlių, pranešimų apie spaudos konferencijas beigi kitus jo vadovaujamos įstaigos gerus darbus nesiunčia…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

 

 


  2023-05-02

  3 komentarai “Vicemerę įdarbino atstove spaudai?*”

  1. Avatarsiaips (IP: 84.15.191.111)

   spyglys pakankamai paviršutiniškas, jei jis pasidomėtu kas toje meno kalvėje dažniausiai lankosi iš savivaldos ir tt. ar kodėl daugiau gauna finansavimo nei kitos miesto kultūros įstaigos tada spyglys butu didvyris o dabar tik sarkastas iš po kampo. O šiaip jei vicemere jau ten, vadinasi jau sudirbo geru patarimu ar pasiūlymu kaip sakoma svogeriavimo versliukai pajudejo kaip pritraukti i savus ar tiesiog papirkti.

  2. Avatarkeistokas pasirinkimas (IP: 78.62.20.83)

   Gal geriau vicemerė pavaikščiotų į koncertus, o ne į pasišnekėjimus apie koncertus.

   • AvatarSlaugos specialistė (IP: 86.100.139.34)

    Keistokas pasirinkimas?! Keistokas ir komentaras. Jūsų labai bjsudus požiūris į slaugos specialistus. Jie dažniau nei muzikantai ar statybininkai yra savo specialybės magistrai ar mokslų daktari! Jūsų požiūris nekaip kvepia!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt