Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-05-03 |
Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, po laisvadienių naujų COVID-19 atvejų skaičius šalyje vėl šoktelėjo virš 100 – 108 žmonės užsikrėtė pirmą kartą, 39 – antrą, septyni – trečią. Klaipėdoje fiksuoti septyni nauji susirgimai (po vieną žmogų užsikrėtė antrą ir trečią kartą).
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 29,1 proc., Klaipėdoje – 18,2 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda penkiomis pozicijomis pablogino savo padėtį ir dabar yra 20-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šis rodiklis uostamiestyje paaugo nuo 22,4 iki 25 atvejų. Lietuvoje jis irgi padidėjo – nuo 40,9 iki 41,8 atvejo.
Geriausioje pozicijoje su nuliniu rodikliu atsidūrė Ignalinos rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Visagine.
Per praėjusią parą į ligonines paguldyti septyni šia liga užsikrėtę žmonės ir šiuo metu iš viso gydomi 76 tokie pacientai. Vienas nesiskiepijęs arba vakcinacijos kurso nebaigęs žmogus guli reanimacijos skyriuje.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1964 žmonės žmonių – 46 mažiau nei pirmadienį. Klaipėdoje sergančiųjų padaugėjo nuo 58 iki 63.
Antradienį nuo COVID-19 mirė vienas nesiskiepijęs 70-79 metų amžiaus žmogus, tačiau patikslinus duomenis bendras mirčių skaičius nepasikeitė – išlieka 9668 netektys, iš jų Klaipėdoje – 431.
Antradienį šalyje skiepijosi tik septyni žmonės, visi jie tai darė trečią kartą. Klaipėdiečių tarp jų nebuvo.
Parašykite komentarą