P0

Miestas

Jau netrukus – Andriaus Tapino ir Remigijaus Žemaitaičio akistata Klaipėdos teisme (7)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-04


Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose bus nagrinėjama civilinė byla pagal ieškovų Andriaus Balio Tapino ir viešosios įstaigos „Laisvės TV“ ieškinį atsakovui Remigijui Žemaitaičiui dėl paskleistų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės ir žeminančiais asmens garbę ir orumą, dalykinę reputaciją, tokių duomenų paneigimo ir neturtinės žalos atlyginimo.

Klaipėdos apylinkės teismas praneša, jog, priėmęs ieškovų pateiktą ieškinį, nustatė atsakovui 20 dienų terminą atsiliepimui į ieškinį pateikti.

Atsakovas R. Žemaitaitis teismui pateiktame atsiliepime nurodo, kad su pareikštu ieškiniu nesutinka. Teigia, kad jis sąžiningai vykdo jam, kaip tautos atstovui, priskirtas pareigas, kurių viena iš pagrindinių yra veikti Lietuvos valstybės ir tautos interesais. Jis savo paskyroje jokios klaidinančios ar tikrovės neatitinkančios informacijos apie ieškovus nepaskelbė, o tik išdėstė savo nuomonę apie ieškovų tam tikrą viešai deklaruojamą elgesį bei asmeniškai vertino ir sugretino pačių ieškovų viešai skelbiamas naujienas. Jo įrašai laikytini sąžiningai reikšta nuomone (kritika) visuomenei aktualiais klausimais, o viešai dėstoma nuomonė, net jeigu ji ir nėra palanki, tačiau reiškiama sąžiningai ir visuomenei svarbiais tikslais, negali būti pripažinta neteisėtais veiksmais.

R. Žemaitaitis prašo ieškinį atmesti kaip nepagrįstą ir priteisti atsakovui iš ieškovų turėtas bylinėjimosi išlaidas.

Klaipėdos apylinkės teismas byloje nutarė skirti parengiamąjį teismo posėdį, kurio data – gegužės 31 d. 10 val.


  2023-05-04

  7 komentarai “Jau netrukus – Andriaus Tapino ir Remigijaus Žemaitaičio akistata Klaipėdos teisme”

  1. AvatarScorpion (IP: 78.56.213.19)

   Teisybė nepatinka, ponas Tapkinai?

  2. AvatarAlgirdas (IP: 86.38.230.214)

   Tik nevykėliai ir gali Zemaitaiti niekinti ,stiprybes ir pirmyn.

   • AvatarPutelė (IP: 85.232.138.203)

    Oho-o-o, Alyno gerbėjų palaikymas visai neblogas išeitų, jeigu prie teismo ateitų su plakatais, tipo “Mes gėrėm, geriam ir gersim, nes mums skanu”. Bealkoholinį, žinoma.

  3. AvatarAnonimas (IP: 86.100.13.29)

   Žemaitaitis-populistas prieš rinkimus ryžtųsi bet kam,Klaipėdoje apgavo rinkėjus,įlindo į svetimą miestą,su kuriuo neturėjo jokių ryšių ankčiau,pripliurpė kvailiukams,prižadėjo,prikabino makaronų neišsilavinusiems vos vidurines galimai baigusiemss,tai nieko čia nuostabaus.pasiklausykite ką jis seime pliurpia,kokius vėjus,o pas Janutienę tai išvis viename sakinyje 2 skirtingi požiūriai,vien melas ir šmeižtas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt