Marijampoliečiai pričiupo klaipėdietę, ketinusią narkotikais aprūpinti kalintį vyrą

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-05-05

Prokuratūra praneša, jog Marijampolės apylinkės prokurorė teismui perdavė bylą, kurioje Klaipėdoje gyvenanti moteris, paklusdama įkalinimo įstaigoje kalinčiam sutuoktiniui, įgijo narkotinių medžiagą ir planavo jas perduotai Marijampolės pataisos namuose esančiam vyrui.

Ikiteisminio tyrimo duomenimis, laisvės atėmimo bausmę atliekantis vyras žmonai nurodė, iš kur ir kokių narkotinių medžiagų gauti, taip pat aptarė, kad šias narkotines medžiagas į įkalinimo įstaigą ji turės įnešti savo kūno ertmėse.

Įtariama, kad moteris įgijo daugiau nei 20 g heroino ir šias narkotines medžiagas laikė daugiabučio rūsyje Klaipėdoje. Ten pat buvo laikomi ir penki paketėliai su kokainu, kurio bendra masė – 8,5 g.

Turėdami išankstinės informacijos apie galimą narkotinių medžiagų gabenimą į Marijampolės pataisos namus, pareigūnai patikrino į įkalinimo įstaigą 2022 m. birželio 26 d. atvykusią lankytoją, tačiau tąsyk narkotinių medžiagų nerado.

Visgi moteris pareigūnams prisipažino, kad narkotinės medžiagos yra paliktos jos gyvenamo daugiabučio namo rūsyje Klaipėdoje. Pirminės apklausos metu moteris teigė, jog narkotinių medžiagų nenešė, nes tos dienos horoskopas pranašavo nesėkmingą dieną.

Pareigūnams atlikus kratą, rūsyje rastas maišas, kuriame buvo paketas su heroinu ir 5 mažesni paketėliai su kokainu, o šalia krepšio stovėjo nedidelės elektroninės svarstyklės, dažnai naudojamos narkotinėms medžiagoms sverti.

Kratų metu moteris taip pat pateikė 1000 eurų, nurodydama, kad šie pinigai buvo perduoti kartu su narkotinėmis medžiagomis ir paaiškino, kad tai buvo avansas už jų įnešimą į įkalinimo įstaigą.

Moteriai pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti, o jos sutuoktiniui – dėl šios nusikalstamos veikos organizavimo.

Už tai porelei gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų.

Byla perduota nagrinėti Kauno apygardos teismui.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Regionas

Lietuvos jaunimo sostinės vėliava - kretingiškių rankose

Kitąmet Kretinga taps Lietuvos jaunimo sostine – trečiadienį paskelbė konkursą „Lietuvos jaunimo sostinė 2025 m.“ organizavusi Jaunimo reikalų agentūra. „Su ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Uostas ir jūra

Jūros ambasadoriai rengiasi kelionėms po Lietuvą

Trečius metus gyvuojantis, jūrinę kultūrą propaguojantis projektas „Jūros ambasada” tęsia jūrines pažintines keliones ir kviečia iš naujo atrasti jūrą ir ...
2024-05-31
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This