P0

Sportas

Karatė kiokušin federacijos apdovanojimuose – klaipėdiečių triumfas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-06


Lietuvos karatė kiokušin federacija apdovanojo geriausius 2022 metų sportininkus.

Praėję metai buvo įsimintini Klaipėdos karatė kiokušin mokyklai „Shodan“ – pasaulio čempionu prestižinėje sunkiausioje +85 svorio kategorijoje tapo Eventas Gužauskas. Shodanietis taip pat iškovojo ir aukso medalį Europos čempionate. Bronzos medalius Europos čempionate iškovojo ir klubo narės Ieva Budrytė bei Marija Sekunda.

Įvertinus metų pasiekimus geriausiu Lietuvos 2022 m. karatė kiokušin sportininku išrinktas E. Gužauskas, o jo treneris Lukas Kubilius tapo geriausiu Lietuvos metų treneriu.

Šiuo metu shodaniečiai toliau aktyviai sportuoja ir ruošiasi svarbiausiam 4 metų karatė pasaulio renginiui, vadinamajai karatė olimpiadai – pasaulio karatė kiokušin absoliučios svorio kategorijos čempionatui, kuris vyks Tokijuje. Vietas rinktinėje yra užsitikrinę E. Gužauskas, L. Kubilus, M. Sekunda, o Laurynas Vaičikauskas yra kandidatų sąraše.

Jau kitą savaitgalį „Shodan” karatė mokykla organizuoja antrą tarptautinę kovų stovyklą „Baltic Fighting camp“, į kurią susirinks daugiau nei 250 dalyvių iš visos Lietuvos bei užsienio. Stovyklos kviestiniai svečiai yra Koen Spitaels 6 dan meistras iš Belgijos bei kovos menų legenda – „Pancrase“, K-1 Grand Prix, UFC ir kitų varžybų nugalėtojas Semmy Schilt iš Olandijos.


  2023-05-06

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt