P0

Kultūra

Imanuelio Kanto bibliotekos padaliniui – bendruomeniškiausios bibliotekos įvertinimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-08


Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos tarptautinėje konferencijoje „Nauja bibliotekų patirtis aplinkos permainų kontekste“ įteikti 2022 Metų apdovanojimai už aktyvią ir išskirtinę bibliotekų veiklą.

Apdovanojimą atsiėmė direktorė Bronislava Lauciuvienė kartu su „Kauno atžalyno“ padalinio vedėja Daiva Kapturova.

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinys su vaikų centru „Pelėdžiukas“ paskelbtas nugalėtoju bendruomeniškiausios bibliotekos kategorijoje.

Įvertinimas skirtas už įvairiapusišką bibliotekos veiklą ir originalias iniciatyvas telkiant bendruomenę, bendradarbiavimą su kitomis joje veikiančiomis institucijomis ir organizacijomis, socialinės atskirties mažinimą.

Apdovanojimą atsiėmė direktorė Bronislava Lauciuvienė kartu su „Kauno atžalyno“ padalinio vedėja Daiva Kapturova.

Šiuo metu „Kauno atžalyno“ padalinyje vykdomas unikalus Europos kultūros fondo „Europe Challenge 2022“ programos finansuojamas projektas „Kartu – skanu!”

Ambicingas projekto tikslas – bendruomenė kviečiama prie bendro pietų stalo ne tik skaniai pavalgyti, bet ir padiskutuoti apie kultūrą, maisto švaistymo prevenciją ir žinių sklaidą. Nemokami bendruomenės pietūs tampa puikia galimybe ne tik susipažinti vieniems su kitais, pažinti naujus žmones, bet ir mokytis iš svečių, tokių kaip mitybos specialistai, rašytojai, kultūros atstovai, visuomenininkai, kūrėjai.

INFORMACIJA

Kultūros straipsnių vidus

Gegužės 9 d., antradienį, 17.30 val., Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno atžalyno“ padalinyje (Kauno g. 49) klaipėdiečiai kviečiami kartu paminėti Europos dieną ir susitikti baigiamajame „Europe Challenge 2022“ projekto renginyje „Europa prie jūrinio stalo“.

Renginyje pranešimą „Ar žuvis vis dar žvejojame jūroje?“ skaitys Klaipėdos universiteto Jūros tyrimų instituto specialistas Gintautas Narvilas. Jaunieji kūrėjai pristatys išmaniąją programėlę „InoTast“, kuri padės sumažinti maisto švaistymą ir parinks tinkamiausius patiekalus. Veiks Klaipėdos universiteto ligoninės laikinojo vadovo prof. Jono Sąlygos fotografijų paroda. Garuos Nida kvepianti žuvienė, duona ir kiti gardūs Elvyros Šumkovskos patiekalai.


  2023-05-08

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt