Pirmasis visiškai atviras naujienų portalas
2023-05-08 |
Sekmadienį šalyje patvirtinti septyni pirminiai ir du antriniai užsikrėtimo COVID-19 atvejai, skelbia Valstybės duomenų agentūra. Tarp užsikrėtusiųjų pirmą kartą buvo ir vienas klaipėdietis.
Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 19,8 proc., Klaipėdoje – 5,9 proc.
Pagal atvejų skaičių, per dvi savaites tenkantį 100 tūkst. gyventojų, Klaipėda išlieka 18-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių. Šis rodiklis uostamiestyje nepasikeitė – tebėra 20,4 atvejo, o Lietuvoje jis neženkliai sumažėjo – nuo 39,2 iki 38,9 atvejo. Geriausioje pozicijoje trečia para yra Šilalės rajonas, o blogiausia padėtis išlieka Visagine.
Per praėjusią parą šia infekcija užsikrėtusių žmonių į ligonines nebuvo paguldyta, iš viso šiuo metu gydomi 63 tokie pacientai. Vienas iš jų, nesiskiepijęs ar nebaigęs vakcinacijos kurso, guli reanimacijos skyriuje.
Naujausiais duomenimis, šalyje serga 1620 žmonių – 250 mažiau nei šeštadienį. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 56 iki 51.
Sekmadienį mirčių nuo COVID-19 nefiksuota, tačiau bendras netekčių skaičius patikslinus duomenis nurodomas vienu didesnis nei šeštadienį – 9673, iš jų Klaipėdoje – 431.
Savaitgaliais vakcinacija nevykdoma.
Parašykite komentarą