P0

Verslas

KPPAR užmezgė ryšius su Omano verslininkais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-09


Balandžio 28 – gegužės 4 d. Klaipėdos ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) pirmą kartą savo veiklos istorijoje surengė jungtinę verslo misiją į Lietuvos verslui dar nepažintą kraštą – Omano sultonatą. Maskate, Omano sostinėje, lankėsi beveik 30 skirtingoms verslo sritims atstovaujančių Klaipėdos ir Kauno regionų įmonių atstovų.

Pagrindinis misijos tikslas – dalyvauti pirmajame Omano – Lietuvos verslo forume, kuriame lankėsi ir Lietuvos ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė, viceministras Karolis Žemaitis bei Lietuvos ambasadorius Jungtinėje Karalystėje ir Omane Eitvydas Bajarūnas.

Renginio metu buvo pristatyta šalies verslo aplinka, investavimo ir verslo vystymo galimybės. Taip pat buvo surengti individualūs verslo susitikimai, kuriuose Lietuvos verslo atstovai galėjo ne tik rasti naujus bendradarbiavimo partnerius, pasikeisti kontaktais, pristatyti savo poreikius bei siūlomą produkciją ar paslaugas, bet ir geriau pažinti vietos verslo kultūrą.

Pasak verslo misijoje dalyvavusios Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų informacijos vadybininkės Urtės Darulytės, nors lietuviams Omanas skamba vis dar egzotiškai, tačiau šalys turi potencialo bendradarbiauti, ypač pramonės, turizmo ir informacinių technologijų srityse.

Verslo misijos metu dalyviai taip pat lankėsi ir Omano sostinėje įsikūrusiose pramonės sektoriaus įmonėse „Services & Trade“, „Nicholson Jones Partnership“, apsilankė įmonės „Invest Oman“ biure.

Rūmų narys, UAB „Terekas“ verslo misijos metu ne tik rado naują įmonės atstovą šiame regione, tačiau ir pardavė energiją taupančią formą Omane veikiančiai įmonei „Sarooj Water“, kuri stato gamyklą ir bus didžiausias vandens išpilstytojas šalyje.

Pasak UAB „Terekas“ Afrikos ir Artimųjų rytų regiono vadovo Roko Balsio, norint konkretaus rezultato, itin svarbu tinkamai pasiruošti verslo misijoms, įdirbis ir potencialių partnerių paieška prieš išvykstant į kelionę.

Pranešama, jog dalyvavimas šioje verslo misijoje yra viena iš rūmų pagal priemonę „Naujos galimybės LT“ vykdomo projekto veiklų, todėl įmonėms, atitinkančioms nustatytus reikalavimus, projekto lėšomis bus kompensuota kelionės kaštų dalis.


  2023-05-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt