P0

Uostas ir jūra

Klaipėdos uostas pristatomas didžiausioje pasaulyje logistikos ir mobilumo parodoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-09


Po ketverių metų pertraukos Miunchene Vokietijoje vėl vyksta didžiausia pasaulyje logistikos ir mobilumo paroda „Transportas ir logistika 2023“. Joje Klaipėdos uostą jungtiniu stendu pristato 7 uostamiesčio įmonės.

„Važiuojame, skrendame, deramės ir dalyvaujame visur, kur tik galime pristatyti Klaipėdos uostą ir į jį pritraukti laivų, krovinių, galbūt net ir investicijų. Klaipėdos uosto galimybių ir plėtros pristatymas šioje neeilinėje pasaulinio masto parodoje – ne išimtis. Šiandien kiekvienas naujas laivas Klaipėdos uoste yra laimėjimas, kuris metų pabaigoje virsta suma, leidžiančia kompensuoti, o galbūt per keletą metų ir panaikinti praradimus, susijusius su sankcijomis ir kitais įvykiais“, – pranešime cituojamas delegacijai vadovaujantis Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Jungtinėje Klaipėdos uosto ekspozicijoje, kurios ekspozicijos plotas – 64 kv. m dalyvauja Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, Klaipėdos jūrų krovinių kompanija („Klasco”), Klaipėdos konteinerių terminalas, „Limarko“ įmonių grupė, UAB „Baltijos pervežimai“, UAB „TLSC“ ir UAB „BPA“.

Pasaulyje pirmaujanti specializuota logistikos, mobilumo, IT ir visos transporto grandinės valdymo paroda paprastai būdavo rengiama kas dvejus metus, tačiau dėl pandemijos pastaraisiais metais buvo nuspręsta jos neorganizuoti. Remiantis parodos organizatorių pateiktais duomenimis, šiemet parodoje dalyvauja per 2 300 bendrovių–parodos dalyvių iš 67 pasaulio valstybių, reprezentuojančių ne tik Europos, bet ir pasaulinio transporto paslaugų spektrą.

Keturias dienas Miunchene vyksiančiame grandioziniame transporto ir logistikos reginyje taip pat numatyta daugiau kaip 50 pranešimų ir diskusijų, kuriose dalyvaus per 250 savo srities ekspertų, suteiksiančių žinių apie logistikos, IT, transporto grandinės naujoves, tendencijas. Ši paroda taip pat laikoma pagrindine tarptautinių ryšių užmezgimo platforma logistikos pramonėje, joje siūlomi naujausi produktai, sistemos ir technologijos, taip pat krovinių vežimo kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportu įranga, gausu ekspertinių žinių.

Klaipėdos uostas šioje parodoje dalyvauja nuo 2004-ųjų.


  2023-05-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt