P0

Regionas

Kretingos jubiliejui – 770 naujų medžių ir krūmų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-10


Kretinga šiemet švenčia 770 metų jubiliejų. Ta proga kretingiškiai kviečiami savo miestui padovanoti išskirtinę dovaną – drauge pasodinti 770 naujų medžių ir žydinčių krūmų. Planuojama, kad akcijos metu naujais augalais bus papuošti ne tik jau veikiantys miesto parkai, bet ir Kretingoje bus pradėtas kurti naujas ąžuolynas.

Kartu sodinti naujus augalus kretingiškiai bus kviečiami dvi dienas – gegužės 20 dieną, šeštadienį, ir gegužės 22 dieną, pirmadienį.

Šeštadienį 10 val. nauji augalai drauge bus sodinami Kretingos miesto parkuose: Pastauninko parke (renkamasi prie Kretingos rajono kultūros centro, J. Pabrėžos g. 1), Lapyno kvartalo parkelyje (ties Geležinkelio g. ir Pasieniečių g. sankryža) ir Senajame Kretingos miesto parke (ties Žemaičių al.). Kretingiškiai kviečiami nurodytu laiku atvykti į labiausiai patinkantį parką, kur jų jau lauks akcijos koordinatoriai. Kretingiškiai kviečiami atsinešti savo kastuvus, grėbliukus, laistytuvus ir pirštines.

Planuojama, kad šeštadienį Kretingos miesto parkuose bus pasodinta daugiausiai akcijai skirtų naujų augalų – beveik 700. Parkai pasipuoš alyvomis, rododendrais, frezijomis, jazminais, rojaus obelaitėmis bei kt augalais.

Tuo metu gegužės 22 d. 10 val. kretingiškiai bus kviečiami prisidėti prie naujo ąžuolyno kūrimo Valstybinės miškų urėdijos Kretingos regioninio padalinio teritorijoje, Savanorių g. 27. Akcijos metu čia numatyta pasodinti 77 naujus ąžuoliukus.

Sodinamais augalais pasirūpins Kretingos miesto seniūnija ir miškininkai.

Akciją „Gimtadienį švenčiančiai Kretingai – 770 naujų medžių ir žydinčių krūmų“ inicijuoja ir organizuoja Kretingos rajono savivaldybė. Akcijos partneris – Valstybinės miškų urėdijos Kretingos regioninis padalinys.


  2023-05-10

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt