Spyglys

Bus rūkoma ir politinių spektaklių metu* (7)

Spyglys
2023-05-11


Šių metų pradžioje Spyglys skaitė apie pasipiktinimą, kad pernelyg daug jau rūkoma Klaipėdoje rodomuose spektakliuose. Tokie jautruoliai nuo šiol galės piktintis, jog pradėta rūkyti ir politinių performansų metu.

Toną naujai madai davė ištikimas Klaipėdai Tomas Juočys jau pirmojo Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdžio metu (tai kad praėjusią kadenciją lygiai taip pat elgėsi ir ištikimas Klaipėdai oligarchas Vidmantas Dambrauskas nesiskaito, jis juk politinis chuliganas, o ne kultūros žmogus). 

Atrodo, kad net daug ko matęs politikos veteranas raudonasis Kongas dėl Tomo dūmo akivaizdžiai liko be žado. Bet tai tik įrodo, kad vien džiazas jam galvoje – būtų vaikščiojęs į Tomo vadovaujamojo teatro spektaklius – nesistebėtų. 

„Fragmentas” – rūkoma. „Storas sąsiuvinis” – rūkoma. „Varovai” – rūkoma. „Tėvas” – rūkoma. „Lost lost lost” – rūkoma. Net ir „Meilė” šiame teatre neįsivaizduojama be cigarečių… 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-11

  7 komentarai “Bus rūkoma ir politinių spektaklių metu*”

  1. AvatarPastebėjimas (IP: 86.100.121.12)

   Į tarybą patenka asmenys kurie nesupranta, kad tapo vieši, jų veiksmai, kultūros, išsilavinimo, intelekto lygis bus rodomas viešai. Yra toks pasakymas Viešpatie atleisk jiems nes jie nesupranta ką daro. Praėjusią tarybą vienas iš tokių buvo vienas senstelėjęs profesorius A.A. kuris posėdžio metu neišsijungęs garso ir vaizdo kaukšėdamas šaukštu į lėkštę ir šniupšdamas valgydavo sriubą, krapštydavo nosį ir viešai atidžiai apžiūrėdavo ištrauktą turinį, rąžydavosi ir pasimatydavo, kad megztiniui alkūnės išdilusios. Galų gale šios deputatas sulaukė to ko siekė, o manytina siekė dėmesio bet kokia forma, jį parodė per TV LRT, kai jis po posėdžio kalbėjo su Tomuku. Tai nieko naujo…..

  2. AvatarMantas (IP: 90.131.39.41)

   Liuks Tomelis 👍👍👍

  3. AvatarNu ir? (IP: 88.118.164.17)

   Ar užuodėt kvapą per ekraną?

  4. AvatarSantechnikas iš Ukmergės (IP: 91.187.168.66)

   Kaip supratau uždraus ne narkotikus, o liks tik narkotikai?

  5. Avatarvaje vaje.. (IP: 88.119.135.59)

   kosmonautas, atsiputes pucia ir nieks nieko … 😀 youtube “2023-05-11 Kultūros, švietimo ir sporto komiteto posėdis” nuo 30min..

  6. AvatarČia priėjo kindziulis ir tarė: (IP: 91.187.168.66)

   Šiaip, visų plaukai turi būti užleisti ant ausų, nes išėjus į lauką saulė pakenks ausų odai, o nuo to vystosi odos vėžys.

  7. AvatarAnonimas (IP: 90.131.35.182)

   ~20 procentų už vaitkų ir Ko, ir ~ 20 procentų už idijotą 😀 nu… tu namie laidinį telefoną turi turėti tam, kad tau ant tiek nesimastytų

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt