Egidijaus Dragūno-Selo koncerto Klaipėdoje nebus (22)

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-05-12

Paaiškėjo, jog šią vasarą Egidijus Dragūnas-Selas surengs tik vieną koncertą, kuris rugpjūčio 26 dieną vyks Kauno Dariaus ir Girėno stadione.

„Šiemet vis tik nusprendėme nerengti jau tradiciniais tapusių koncertų Vilniuje, Klaipėdoje ar Šiauliuose, darysime vieną, bet wow. Tai leidžia mums susikoncentruoti į vieną renginį ir visas jėgas skirti tik jam. Ir tai yra dar viena priežastis šio šou nepraleisti. Arenas mes jau rinkome, o tai bus visiškai kitas lygmuo, nes Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpina net tris arenas. Tai ketina būti ir pirmasis koncertas ten, todėl šis momentas – istorinis“, – pranešime cituojamas Selas.

Skelbiama, jog bilietų pardavimai į „SEL šou” Kaune yra rekordiniai – vos per porą dienų nuo koncerto paskelbimo į jį buvo parduota daugiau nei 10 tūkst. bilietų.

Be to, E. Dragūnas dar ketina surengti grupės pasirodymus užsienio lietuviams Čikagoje, Niujorke, Osle, Dubline bei Londone.

Klaipėdos savivaldybės administracija anksčiau buvo atsisakiusi išduoti leidimą E. Dragūnui rengti koncertą Vasaros estradoje dėl esą gyventojų skundų, bet naujoji miesto valdžia jau buvo priėmusi kitokį sprendimą.

Žymos: | | | | |

Komentarai (22):

Atsakymai į “Egidijaus Dragūno-Selo koncerto Klaipėdoje nebus”: 22

 1. Judas parašė:

  Selui reikėjo koncertuoti vaitkaus klasco palapinėse

 2. Nuomonė parašė:

  kame problema, klauso tie, kam patika, kam nepatinka selas, eina kitur. O dėl to triukšmo, tai tiesa, nuo tokio meno labai kenčia Miško rajono gyventojai. Kas palaiko selo požiūrį į žudynes Ukrainoje, tas nuvažiuos selo paklausyti ir į Kauną.

 3. Švancas parašė:

  Selas -miltelinis , o ji palaikantys – moraliniai valkatos!!! Žiauriai gerai kad jo nebus klp… Klp daug Ukru apsistoję, tai nelogiška būtų kad tas baltoji nosytė būtų koncertavęs.

 4. Anonimas parašė:

  Šaunuolis Valinskas, stfebiuosi tais kurie palaiko :selllaaą….”

 5. Tadas parašė:

  Nu rimtai egis susirgo kazkokia tryda kaip nescia boba tai bus tai nebus tai vel bus afigienas sou dabar vel nebebus pasakysiu taip eik tu nx su visu savo kaunu ir su savo koncertu neapsisprendelis butu klaipedoi butume su visa seima eje bet kadangi triedzia pro visus galus tai rasim ka veikt.

 6. Merkys parašė:

  Leidimas išduotas naujos valdžios, nes jiems matyt ir patinka ta padugnė. Bet ir juos apsuko aplink pirštą, o tiek stengėsi ir bergždžiai 🙂

 7. Li parašė:

  Mulkis ir gnyda

 8. Ķĺaipėdiškįs parašė:

  Eik tu sau ķokia tragedija, ane?

 9. Nesavas parašė:

  Taip. Dragunui ne vieta klaipedoje. Klaipedai reikia gazmanovo ar kirkorovo ???

 10. Valinskas parašė:

  Teisingai nusprendė. Vis tik daugiausia marozų Kaune.

 11. Fui... parašė:

  Supratau , kad nors ir yra leidimas koncertuoti Klaipėdoje , sprendimą pakeitė pats Selas . ____Šiemet vis tik NUSPRENDĖME NERENGTI jau tradiciniais tapusių koncertų Vilniuje, KLAIPĖDOJE ar Šiauliuose, darysime vieną, bet wow. Tai leidžia mums susikoncentruoti į vieną renginį ir visas jėgas skirti tik jam. Ir tai yra dar viena priežastis šio šou nepraleisti. Arenas mes jau rinkome, o tai bus visiškai kitas lygmuo, nes Kauno Dariaus ir Girėno stadionas talpina net tris arenas. Tai ketina būti ir pirmasis koncertas ten, todėl šis momentas – istorinis“, – sako Selas.

  • arte parašė:

   sitie valkatos parsidave politikieriai vistiek selui trukde koncertuot ir zmogui atsibodo su asilais kovot geriau tegu reperi rasista pasikviecia viena jau buvo selai nenusimink daryk viena gera rengini

 12. Simona Dragūniene parašė:

  Gaila,kad Klaipėdoje koncerto nebus ,bet už tai kiti pasirodymai bus smagu,nors tiek galima pasidziaugti

 13. Anonimas parašė:

  Senas gandonas

 14. Hasts parašė:

  Valinskas teisingai viską pasakė

  • Fui .... parašė:

   Ką teisingai pasakė Valinskas ? O gal nereikia paisyti teismo SPRENDIMO ? Kaip supratau Dragūnas Klaipėdos savivaldybės koncertui leidimo neišdavimą apskundė ir SPRENDIMAS neišduoti leidimo buvo panaikintas ! ..Tuomet atlikėjas Klaipėdos miesto draudimą apskundė ir, panašu, tai davė vaisių. Prieš kurį laiką E.Dragūnas savo instagrame paviešino rašto kopiją, kur teigiama, jog „nustatytų teisinių ir faktinių aplinkybių pagrindu pareiškėjo skundas tenkintinas iš dalies“, o sprendimas neišduoti leidimo koncertui Klaipėdos vasaros estradoje panaikintas. _____P.S. taigi , ponui Valinskui reikėtų patylėti ….nors ko norėti iš tokios personos ….

  • Dauma parašė:

   Valinskas kandonas

 15. Anonimas parašė:

  Valinskas vėl savo ilgą nosį įkišo!..
  O, Klaipėdos valdžia turėtų Valinska paduoti į teismą už įžeidinėjimus jų adresu…
  Jau perdaug sau ponas leidžia!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Naujoji kultūra politika triumfuoja*

Šeštadieninio Selo koncerto Klaipėdos vasaros estradoje aplinkinių daugiabučių ir mažučių namų gyventojai dar ilgai nepamirš: decibelai iki pat vidurnakčio miesto ...
2024-07-15
Skaityti daugiau

Kultūra

Selas Klaipėdoje žada rekordinį vasaros koncertą

Jau šį šeštadienį, liepos 13 dieną, Klaipėdos vasaros estradoje koncertuosiantis grupės SEL lyderis Egidijus Dragūnas teigia, kad tokio masto pasirodymo ...
2024-07-09
Skaityti daugiau

Kultūra

Vaido Baumilos koncertą Klaipėdoje apšildys Rūta MUR

Birželio 22-osios vakarą Klaipėdos vasaros estradoje didžiausią savo šios vasaros šou surengs Vaidas Baumila. „Vasarvidžio naktis“ pavadintą koncertą pradės atlikėja ...
2024-06-19
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This