P0

Transportas

Šią savaitę nekursuos traukiniai maršrutu Klaipėda-Vilnius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-15


Keleivių vežimo bendrovė „LTG Link“ informuoja apie trumpalaikius traukinių tvarkaraščio pokyčius.

Dėl tarp Tryškių ir Dūseikių esančio tilto remonto darbų, būtinų šį pusmetį įgyvendinant elektrifikacijos projekto etapą, šią savaitę, gegužės 15–20 d., bus stabdomas eismas visu maršrutu Vilnius–Klaipėda, t. y. beveik savaitei bus visiškai stabdomas susisiekimas traukiniais tarp Vilniaus ir Klaipėdos.

Šiuo laikotarpiu traukiniai kursuos tik geležinkelio atkarpa Vilnius–Šiauliai. Nuo gegužės 26 d. traukinių eismas vasarai bus visiškai atnaujinamas – visų maršrutų traukiniai kursuos įprastai. 

Dėl elektrifikacijos projekto darbų maršruto Vilnius–Klaipėda traukiniai iki gegužės 15 d. ir gegužės 21–25 d. kursuos nuo pirmadienio iki šeštadienio ankstyvais rytais ir vakarais. Sekmadieniais šio maršruto traukiniai kursuos pagal įprastą tvarkaraštį. Sekmadieniais du kartus per dieną taip pat kursuos maršruto Radviliškis–Klaipėda traukiniai. 

Nuo gegužės 26 d. numatoma daugiau traukinių reisų tarp Vilniaus ir Klaipėdos. Papildomi traukiniai pirmadieniaisšeštadieniais iš Vilniaus išvyks 5.53 val., o iš Klaipėdos – 5.22 val.   


  2023-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt