P0

Politika

Teigiamam valdžios paveikslui piešti – specialus skyrius (2)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-15


Naujoji Klaipėdos valdžia tam, kad būtų „formuojamas teigiamas savivaldybės įvaizdis” numato steigti dar vieną etatą naujai formuojamam Komunikacijos skyriui vadovauti. Tam per metus bus išleisti 32 tūkstančiai eurų ir neva bus užtikrintas „greitas reagavimas į savivaldybės kritiką visuomenės informavimo priemonėse”.

Komunikacijos skyrius, kuriame dirbtų 5 žmonės, derintų naujos valdžios „dalyvavimą valstybės, miesto šventėse, jubiliejiniuose renginiuose, naujų objektų atidarymuose”. Taip pat „organizuotų, derintų, rengtų mero, vicemerų, administracijos direktoriaus sveikinimų, padėkų projektus įvairioms institucijoms, mokslo, kultūros, švietimo, visuomenės veikėjams, investuotojams, miesto bendruomenės nariams”.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Be to, šis naujas skyrius analizuotų informaciją visuomenės informavimo priemonėse apie savivaldybės veiklą, informuotų apie tai savivaldybės vadovus, konsultuotų juos ir darbuotojus viešųjų ryšių klausimais ir atliktų kitus panašaus pobūdžio darbus.

Tokie sprendiniai yra numatyti mero Arvydo Vaitkaus miesto Tarybai svarstyti teikiamame projekte. Atitinkamai koreguojama ir savivaldybės administracijos struktūr.

Patvirtinus naują Klaipėdos savivaldybės administracijos struktūrą, nuo birželio 1 d. Komunikacijos skyriuje būtų įsteigtos keturios pareigybės: dviejų valstybės tarnautojų ir dviejų darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartį. Naujai steigiama būtų tik viena – skyriaus vedėjo pareigybė, o trys pareigybės būtų perkeltos iš Tarybos sekretoriato skyriaus.

Praėjusios kadencijos valdžia buvo nusprendusi komunikaciją ir viešuosius ryšius iš administracijos perkelti į meriją.


  2023-05-15

  2 komentarai “Teigiamam valdžios paveikslui piešti – specialus skyrius”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.57.211.224)

   Taip ir nesupratau kiek etatų sudarys šį šaraškino skyrių – 4 ar 5. Prie funkcijų pamiršo įrašyti – vėliavos iškėlimas miesto švenčių metu.

  2. AvatarAkys (IP: 83.59.56.202)

   Galimai galima daryti išvadą, jog pats meras nebekomunikuos tiesiogiai ir pats postų nebekels, arba kels už jį parašytus tekstus. Nes kaip spėsi pakonkuruoti su buvusiuoju, kuris turi ir plunksnos, ir žodžio gebėjimų. Kažkaip auga apetitas kas savaitę, tai mašinų naujų, tai etatų, tai referentę gražią, jauną ir protingą…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt