P0

Sportas

Urėdas nuspręs, ar Klaipėdoje bus treniruokliai ekstremalams

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2023-05-15


Klaipėdos savivaldybė nėra tikra, kad jos rangovas galės įvykdyti 45,1 tūkst. eurų vertės kontraktą dėl daugiafunkcinės ekstremalaus bėgimo (OCR) treniruočių aikštelės prie Klaipėdos vasaros estrados.

Sutartyje su UAB „Bipa“ įrašyta, kad „užsakovas turi teisę sutartį nutraukti, jeigu nėra gaunamas VĮ Valstybinių miškų urėdijos sutikimas statyti OCR įrenginius miško teritorijoje”. Ar Klaipėdoje bus įrengta minėta aikštelė, paaiškės netrukus: sutarčiai įvykdyti duotas trijų mėnesių terminas.

Įrenginiai turėtų būti šioje vietoje

„Šalia šios teritorijos yra Girulių miškas, todėl ši teritorija yra miško paskirties teritorija”, – taip paskelbtuose dokumentuose apibrėžta urėdo teisė nuspręsti sutarties likimą.

OCR treniruoklių įrengimui skirta apie 300 kv. m. teritorija Liepojos gatvėje. Jos reljefas yra lygus, gausu medžių, treniruokliai būtų įrengiami ant žaliosios zonos. Čia turi būti įrengti 4-5 OCR treniruokliai.


  2023-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt