Laive darbo metu susižalojo užsienio pilietis (papildyta)

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoPalmira Martinkienė
2023-05-16

Policija praneša, jog pirmadienį apie 9.15 val. Klaipėdoje, Minijos g., įmonės teritorijoje, darbo metu nukrito ir susižalojo 37 metų vyras. Jis nuvežtas į ligoninę.

Pasak Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos skyriaus patarėjos Ingos Grunskytės, nelaimė įvyko užsienio laive, tad inspekcija daugiau šio įvykio detalių nežino ir komentuoti negali. Kadangi laivas priklauso užsienio kompanijai, inspekcija dėl nelaimės savo tyrimo nepradės.

Tuo metu Klaipėdos greitosios pagalbos direktoriaus pavaduotojos Nijolės Dambrauskienės teigimu, medikai pirmadienio rytą buvo iškviesti į Vakarų laivų gamyklos (VLG) teritoriją.

„Žmogus buvo įkritęs į doką, jis buvo ištrauktas aplinkinių iš ten ir jam buvo teikiama pagalba. Jis išvežtas į Klaipėdos universiteto ligoninės priėmimo skyrių”, – sakė pavaduotoja.

VLG įmonių grupės atstovė Jolanta Toliušytė patvirtino, jog įmonei priklausančiame doke įvyko incidentas, kai remontuojamo užsienio laivo įgulos narys, vykdydamas darbus, nukrito iš kelių metrų aukščio.

Jos teigimu, žmogus patyrė nesunkius sumušimus.

„Naktį praleido ligoninėje, kur profilaktiškai buvo stebėta jo būklė ir artimiausiu metu bus paleistas. Įvykio aplinkybės tiriamos, siekiant užkirsti kelią panašių incidentų pasikartojimui”, – sakė ji.

Portalo vel.lt duomenimis, nukentėjęs įgulos narys yra filipinietis.

Policija savo ruožtu pradėjo tyrimą dėl darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų pažeidimo.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Mirtinas incidentas BKT: padėtas tik vienas taškas 

Prireikė beveik ketverių metų, kad galutinai būtų patvirtintos išvados, kas gi buvo kaltas dėl to, jog 2020-ųjų vasarą Birių krovinių ...
2024-04-25
Skaityti daugiau

Svarbu, Temos

Déjà vu: vėl kalbama apie mobingą ligoninėje (dar atnaujinta)

Valstybinė darbo inspekcija (VDI) pradėjo tyrimą dėl skundo, kad Klaipėdos universiteto ligoninėje (KUL) galimai vykdomas mobingas.  Šios įstaigos vadovas dr. ...
2024-04-11
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

„Mobingo problema“ savivaldybėje: užteko mokymų?

Sausio viduryje kilęs ažiotažas dėl naujosios Klaipėdos valdančiosios daugumos esą vykdomo mobingo Savivaldybės administracijoje bent jau instituciniame lygyje užsibaigė. Per ...
2024-03-27
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This