P0

Spyglys

Naujoms valdžios mašinoms skubama atnaujinti garažus*

Spyglys
2023-05-16


Tik pradėjęs eiti pareigas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus darbuojasi iš peties. Jis ne tik ėmė rūpintis nauju tarnybiniu automobiliu sau ir savo pavaduotojams, bet rūpinasi ir, kad tų automobilių paukščiai nedergtų.

Jo nurodymu skubiai, per 3 mėnesius, bus remontuojami savivaldybei priklausančių garažų Klevų g. 2B, stogai.  Paskaičiuota, kad tai mokesčių mokėtojams atsieis tik menkus 20 tūkstančių eurų.

Tiesą sakant, tiek garažai savo būkle yra panašūs į uošvienė sandėliuką Subintarpio kaime marinuotiems agurkams laikyti. Bet kol juose buvo laikomi biudžetinių įstaigų automobiliai, niekas jais ir nesirūpino. O mero nauji ratai – visai kas kita.

Spyglio moralas: tik nepirkite kabrioletų. O tai Klaipėdos rūstūs kirai aptaškys mero pakaušį ir ataušins norą išlaidauti.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt