P0

Koronavirusas

Neringoje ir Rietave ir toliau – be COVID-19

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-16


Valstybės duomenų agentūros pateikiamais duomenimis, pirmadienį šalyje patvirtintas 151 naujas COVID-19 atvejis, iš kurių 32 žmonės užsikrėtė antrą kartą, 6 – trečią. Klaipėdoje susirgo tik vienas žmogus.

Savaitinis naujų susirgimų skaičius šalyje sumažėjo 14,4 proc., Klaipėdoje – 15 proc.

Tuo metu atvejų skaičius, per dvi savaites tenkantis 100 tūkst. šalies gyventojų, padidėjo nuo 35,3 iki 39,9. Klaipėdoje šis rodiklis liko toks pat – 23, tačiau Klaipėda šoko į viršų ir dabar jau yra 16-oje vietoje tarp geriausiai besilaikančių šalies savivaldybių.

Geriausioje pozicijoje kartu su Rietavo savivaldybe ir toliau yra Neringa – abiejose šiose savivaldybėse fiksuojamas nulinis rodiklis, o blogiausia padėtis antra para yra Varėnos rajone.

Naujausiais duomenimis, šalyje serga vos vienu daugiau nei prieš parą – 1433 žmonės. Klaipėdoje sergančiųjų sumažėjo nuo 48 iki 45.

Trečią parą iš eilės COVID-19 aukų išvengta ir bendras netekčių skaičius lieka 9673. Klaipėdoje jis jau ilgą laiką nesikeičia (431).

Pirmadienį šalyje paskiepyti vos 4 žmonės, tarp jų klaipėdiečių nebuvo.


  2023-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt