P0

ELTA

„Pušyną“ prijungs prie Respublikinės Klaipėdos ligoninės

Viktorija Smirnovaitė (ELTA)
2023-05-17


Vyriausybė be papildomų siūlymų ar pastabų trečiadienį pritarė Palangoje esančio poilsio ir reabilitacijos centro „Pušynas“ reorganizavimui. Jo priežiūra ir administravimas perleidžiamas Sveikatos apsaugos ministerijai (SAM). Įstaigos reorganizavimo tikslas – atsisakyti Vidaus reikalų ministerijai (VRM) nebūdingų funkcijų. Įstaigos reorganizaciją numatyta pradėti 2024-ųjų sausio 1 d.

palangapusynas.lt nuotr.

Iki šiol įstaiga buvo administruojama VRM.

Reorganizacijos procese siūloma viešąją įstaigą „Pušynas“ prijungti prie Respublikinės Klaipėdos ligoninės, kuriai pereitų visos įstaigos teisės ir pareigos.

Savo ruožtu SAM pavedama įgyvendinti valstybės, kaip po reorganizavimo veiksiančios Respublikinės Klaipėdos ligoninės savininkės, dalininkės, teises ir pareigas.

Iki šiol poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ vidaus tarnybos sistemos ir kitiems VRM bei ministerijos įstaigų darbuotojams, teikia asmens sveikatos priežiūros paslaugas, tokias kaip antrinės stacionarinės medicininės reabilitacijos paslaugos dėl judamojo-atramos aparato pažeidimų, ginekologinių, endokrininių, inkstų, kraujotakos sistemos, virškinimo sistemos, akių ligų. Įstaiga taip pat teikia mokamas asmens sveikatos priežiūros paslaugas bei kitas poilsio organizavimo paslaugas.

Pažymima, kad reorganizacijos projektai be pastabų suderinti su Finansų, Teisingumo ministerijomis ir SAM, taip pat su visomis reorganizacijos procese dalyvaujančiomis įstaigomis ir institucijomis

Kopijuoti, platinti, skelbti ELTA turinį be ELTA raštiško sutikimo draudžiama


  2023-05-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt