P0

Uostas ir jūra

Įteikti dešimtieji „Albatrosai”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-18


Klaipėdoje ketvirtadienį jau dešimtą kartą įteikti Klaipėdos miesto jūrinės kultūros „Albatrosų” apdovanojimai.

2023 metų „Albatrosams“ buvo pasiūlyti: tolimojo plaukiojimo kapitonas, prof. habil. dr. Vytautas Paulauskas už tvarios laivybos tematikai skirtus jūrinės mokslinės literatūros leidinius 2022 m., kurie reprezentuoja Lietuvos jūrinį mokslą tarptautiniu mastu; Lietuvos jūrų muziejus už meninį jūrinės edukacijos leidinį „Su jūra mes didesni“, skirtą pažymėti Lietuvos – jūrinės valstybės 100-metį ir iliustruotą jūrinės grožinės literatūros leidinį istorinį Justino Žilinsko romaną „Bėgliai. Jūrų keliais į Ameriką“; Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija už senųjų jūrinių tradicijų atgaivinimą ir populiarinimą, miesto ir Lietuvos jūrinio mentaliteto formavimą, organizuojant vikingų drakonų valčių lenktynių organizavimą; renginių režisierius Algirdas Guzauskas už jūrinių tradicijų puoselėjimą; žurnalistė Dovilė Ringis už jūrinio identiteto stiprinimą ir jūrinės kultūros propagavimą, Klaipėdos miesto jūrinių galimybių atskleidimą ir jūrinių temų bei jūrinių profesijų populiarinimą tarp jaunimo; tapytojas marinistas Edvardas Malinauskas už Edvardo Malinausko personalinę marinistinių paveikslų parodą „Keturi vėjai“, skirtą 85 m. jubiliejui.

Šį kartą laimėtojais tapo V. Paulauskas, Lietuvos jūrų muziejus už meninį jūrinės edukacijos leidinį „Su jūra mes didesni“ ir D. Ringis.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Laimėtojus balsų dauguma išrenka Jūrinės kultūros koordinacinė taryba.


  2023-05-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt