Sulaikyti įtariamieji laibai didelio kiekio narkotinių medžiagų kontrabanda

Kriminalai ir nelaimės
Avatar photoAtvira Klaipėda
2023-05-18

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenis, įtariamus labai didelio kiekio narkotinių bei psichotropinių medžiagų kontrabanda į Lietuvą.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus informacijos apie niekur nedirbančio, anksčiau už vagystes, fizinio skausmo sukėlimą ar sveikatos sutrikdymą teisto, 30-mečio Klaipėdos rajono gyventojo galimai vykdomą nusikalstamą veiklą.

Gegužę kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai uostamiesčio teisėsaugininkai, bendradarbiaudami su Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnais, iš Lenkijos važiavusiame keleiviniame mikroautobuse sulaikė minėtą vyriškį. Pas šį vyrą rasti, kaip įtariama, labai dideli kiekiai narkotinės medžiagos – kokaino (apie 1 kg), psichotropinės medžiagos – amfetamino (apie 4 kg) bei keli tūkstančiai „Extazy“ tablečių.

Tą pačią dieną Klaipėdos rajone pareigūnai sulaikė įtariamą šios nusikalstamos veikos bendrininką – 33 metų amžiaus Klaipėdos rajono gyventoją. Šis individualią veiklą vykdantis asmuo teisėsaugai taip pat žinomas – jam buvo pareikšti įtarimai dėl viešosios tvarkos pažeidimo, dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti bei dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Tęsiant tyrimo veiksmus ir atlikus kratas pas pastarąjį vyriškį rasta galimai psichotropinė medžiaga bei daugiau nei 27 000 Eur grynųjų pinigų.

Abiem sulaikytiesiems pareikšti įtarimai dėl disponavimo labai dideliu narkotinių bei psichotropinių medžiagų kiekiu bei šių medžiagų kontrabandos į Lietuvą.

Kratų metu paimtų narkotinių (psichotropinių) medžiagų kaina nelegalioje rinkoje gali siekti 170 000 eurų.

Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. Jiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams. Laikinai apribotos nuosavybės teisės į abiem įtariamiesiems priklausančias pinigines lėšas – daugiau kaip 28 000 eurų, kurie buvo paimti kratų metu.

Už narkotinių medžiagų gabenimą per Lietuvos Respublikos valstybės sieną nepateikiant muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengiant arba neturint leidimo baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 10 metų. Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Žymos: | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kriminalai ir nelaimės

Narkotikai ir ginklai nuvedė į belangę

25-erių klaipėdietis Deividas Skrodenis nuteistas dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo turint tikslą juos platinti, neteisėto disponavimo šaunamuoju ir nešaunamuoju ginklais ...
2024-06-12
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Pora aiškinsis teisme dėl stiprių narkotikų

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas ir teismui su kaltinamuoju aktu perduota baudžiamoji byla, kurioje 47-erių vyras ir 21-erių moteris ...
2024-05-06
Skaityti daugiau

Kriminalai ir nelaimės

Du gimnazistai ir studentas kaltinami psichotropinių medžiagų platinimu

Klaipėdos apygardos prokuratūra praneša baigusi ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavusi baudžiamąją bylą, kurioje du gimnazistai ir vienas studentas kaltinami neteisėtu ...
2024-04-29
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This