P0

Spyglys

Vicemerė spėjo pavargti?* (12)

Spyglys
2023-05-18


Spyglys jau ne iš vieno girdėjo, kad menka, oi menka nauda yra naujajam mūsų miestelio vadovui iš jo pavaduotojos Linos Šukytės-Korsakės. Apie kompetenciją ir sūprotį čia taip pikti liežuviai plaka.

Bet pasirodo, kad ir su ištverme naujajai vicemerei ne kas. Nepraėjo nė mėnuo nuo starto, o jos darbotvarkė jau byloja, kad vicemerei atostogų prireikė.

Gerai dar, kad trečio pagalbininko vis dar ieškantis meras turi pašonėje darbščiąją Vaidą, kuri nors ir jauną atžalą šiuo metu augina, bet apie atostogas kažkaip nešneka. O tai vaikščiotų meras jau visiškai pažaliavęs. Žalesnis nei kad buvo per praėjusius rinkimus.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-18

  12 komentarai “Vicemerė spėjo pavargti?*”

  1. AvatarNetrieskit miltais (IP: 85.232.138.203)

   palaukime nors pusmetį, o dar geriau, iki Kalėdų, ir tada linksniuokime naujosios valdžios gerus ir negerus darbus. Dabar dar ryškiai per anksti vertinti, nors priminti rinkiminius pasižadėjimus, žinoma, niekada ne pro šalį.

  2. Avatarmanau (IP: 86.100.161.157)

   ar ji yra ar jos nėra didelio skirtumo nepajusime 🙂

  3. AvatarAle tam spygliui (IP: 88.118.164.17)

   Spyglys šiknoj 🤣 nepergyvenk, spygliauskai, jei nėjai į merus, tai dabar sėdėk ramiai su kitais spygliais ir baik čia vemti ištisai, juk sveikatos pats pritrūksi

  4. AvatarT (IP: 86.100.133.193)

   Absoliutus nulis tos vicemerės, visiškas nulis visame kame, dar tokių reikią paieškot. Juokiasi visi, nesugebą net elementarių klausimų išspręst.

  5. AvatarPastabėlė (IP: 188.69.111.110)

   Atvira Klaipėda liguistai nekenčia naujojo mero,dar iki rinkimų juodino . Ir dabar nestabdo. Nemačiau nė vieno teigiamo straipsnio,tik pamazgų pylimas, priekabių ieškojimas. Ar tik atvira nėra konservliberų fanas?

   • AvatarTarybos narys (IP: 77.79.44.41)

    Matyt ponia pati čia ir rašo tuos komentarus? Vicemerė turi iš anksti eidama į politiką ir dar į tokias pareigas, kad bus narpliojama iki kauliuko. Atėjai dirbti visuomenei, tai turi ir parodyti savo darbus, kitu atveju nereikėjo eiti. Turite susitaikyti.

   • AvatarNe konzervatnyku (IP: 88.119.39.225)

    O liberastu:D))

   • Avatarna (IP: 46.249.191.78)

    ko jūs taip užsiliepsnojot? ar buvo nors kokios užuominos apie merą? nebūkit toks jau mirtinas mero fanas… o užuominos apie vicemerę visiškai teisingos… labai daug drąsos turėjo tokias pareigas užimt su tokiu išsilavinimu

  6. AvatarO? (IP: 91.54.131.197)

   O ar ta pavaduotoja iš dangaus nukrito, ar kur mors pries tai dirbo, a spygly? Gal ankstesniam darbe kelis metus atostyogu neturejo? Svarbiausia šiaip papliotkyt, ar reikėtų pirmiau pasidomėt kame cia reikalai?

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.32.49)

    Pritariu. Juk žmogus galėjo kelione but suplanavęs, įsigijęs

   • AvatarGediminas (IP: 90.131.43.11)

    Geras anekdotas, ankstesniame darbe net du metus be atostogų dirbo, o miesto vicemere tik mėnesį …

   • AvatarJuze (IP: 78.62.148.140)

    O kai kuris nors darbuotojas įsidarbina ar gali po mėnesio eiti atostogų? Už tai, kad neatostogavo praėjusioje darbovietėje (jei taip buvo), išeidama gavo kompensaciją.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt