P0

Miestas

Dangės skvero fontane – naujas muzikinis repertuaras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2023-05-19


Klaipėdos savivaldybė tikina, kad „siekdama atliepti gyventojų kultūrinius poreikius” inicijavo naujos muzikinės programos išmaniajam fontanui Dangės skvere sukūrimą.

Klaipėdos savivaldybės nuotr.

Sumanymą įgyvendino Klaipėdos koncertų salė, kuri iš ryškiausių įstaigoje atliekamų kūrinių parengė unikalią ir originalią muzikinę programą.

„Skvere skambės naujas muzikinis repertuaras, kuriame – profesionalių klaipėdiečių muzikantų atliekami pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Norime, kad šis skveras visada būtų kokybišku traukos centru, o kokybiška muzika yra tai, kas galėtų padėti pritraukti gyventojus ir turistus į šią erdvę“, – pranešime cituojamas Klaipėdos meras Arvydas Vaitkus.

Nuo birželio 1 d., klaipėdiečiai ir miesto svečiai galės čia išgirsti Klaipėdos kamerinio orkestro ir brazilų kilmės išilginės fleitos virtuozo Rodrigo Calveyros atliekamą baroko muzikos atstovo Georgo Filipo Telemanno kūrinį. Taip pat skambės ir šiuolaikinio britų kūrėjo Karlo Jenkinso muzika iš siuitos „Palladio”; čekų kompozitoriaus Antonino Dvoržako ,,Serenada” II d. Tempo di valse“.

Dabar išmanusis Danės skvero fontanas lankytojus kviečia į tarptautinį teatro festivalį „TheATRIUM“, kuris Klaipėdoje vyks nuo gegužės 24 iki birželio 22 dienos. Skvero lankytojai kasdien 12 ir 18 val. turi progą išgirsti festivalio teminę muziką, kurią sukūrė klaipėdietis kompozitorius Edvinas Vasiljevas.

Muzikos, vandens ir šviesų šou bus rengiami kiekvieną penktadienį–sekmadienį iki pat rudens.


  2023-05-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt