P0

Spyglys

Vietoj Senojo turgaus bus uostas* (15)

Spyglys
2023-05-19


„Norime iš Senojo turgaus padaryti kultūros uostą” ,- iškilmingai pareiškė UAB  „Naujasis turgus” direktorius Viačeslavas Karmanovas Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu. Suprask, daugiau bulvėmis čia nebus prekiaujama, nes jos – nekultūringos… Bus perkraunama kultūra.

Spyglys ploja rankutėmis ir siūlo daugiau Klaipėdos objektų pavadinti kultūros uostais. Pavyzdžiui, senąją pirtį Trilapio gatvėje, viešąjį tualetą Skulptūrų parko prieigose.

Ir kviečia teikti pasiūlymus dėl kitų objektų pervadinimo uostais: būsime daugiausiai uostų turinti miestas pasaulyje!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2023-05-19

  15 komentarai “Vietoj Senojo turgaus bus uostas*”

  1. AvatarAUDRIUS (IP: 78.62.163.178)

   Ziauru ziureti i ta jusu turgu.Tokio dydzio brangioje teritorijoje prekiauti su keliais bulviu prekiautojais tai rodo musu valdzios neigaluma ir ideju bei strategijos nebuvima.Senasis turgus dar vienas klasikinis pavyzdys tarp valdisko kapitalo ir privataus.Kas nesupranta ,tai privatus visapusiskai pranasesnis daug kartu.

  2. Avatar (IP: 78.61.179.125)

   prieštarauju! Turgus reikalingas smulkiesiems ūkininkams ir mums, pirkėjams! Ar klaipėdiečių nuomonės dėl sen. turgaus naikinimo kas nors paklausė?

  3. AvatarIš tiesų (IP: 193.216.227.146)

   Kiekviena įstaiga ar įmonė turi užsiimti tuo, kuo turi užsiimti.
   Turgus reikalingas prekiavimui, kad nereikėtų šiaurinėje dalyje gyvenantiems važinėti į pietinį turgų.
   Bet Karmanovas galbūt tikisi per kokią kutūros renginius organizuojančią viešąją įstaigą plauti mūsų pinigėlius?
   Grubliauskas turi džiazo koncertus organizuojančią įstaigą, kuo gi Karmanovas brlogesnis?

  4. AvatarSOS (IP: 86.100.177.79)

   nuvarė naują turgų,nuvarys ir tą

  5. AvatarBobute (IP: 84.15.189.246)

   Sitas direktorius atėjo sugriauti kas buvo daug metu poselejama.Paziurekite kas darosi naujajame turguje prekeiviai uz darbo vietas moka didžiausias pinigus o jis salia mugės rengia

  6. AvatarTomas (IP: 86.100.173.33)

   Norima kultūros uostu padaryt bet ,kad jau dabar tai nelabai sekasi ,halėje organizuojamuose renginiuose dažnai kedės tuščios ,vos vienas kitas prisėda ,o žmonės trumpam besiprekindami gal ir pažiūri ,bet didžioji dauguma skuba įsigyti pamėgtų gaminių-maisto ir ne maisto . Taigi klaipediečiai savo elgesiu ir parodo ,kad kultūrintis vietų yra pakankamai klaipėdoje ir nereikia gal iš š.do stengtis vašką išspausti ,o atsižvelgti ko žmonėm reikia ištikrųjų (o ne ko kultūros žinovui ponui Karmanovui prisireikė) . Jei į šį turgų žmonės važiuoja prekintis reiškia jo jiems reikia ! Ar nebus visiškas fiasko jei nebeliks prekeiviu ir liks tik kultūrai erdvė ir tada aiškiai pasimatys ,kad nelabai ir nusisekęs projektas ,nes žmonės pritraukė prekeiviai . Labai gaila ,kad viska stengiamasi sugriauti ir sunaikinti ,kai senasis turgus nuo senu senoves gyvavo ,jis yra paveldas ir turėtų būti puoselėjama tradicija -tęstinumas . Kas mes be tradicijų ,be istorijos . Senas turgus tai ne prieš dešimtmeti atsiradęs reiškinys !

  7. AvatarRimantas (IP: 78.60.154.179)

   Gal pradėti pakeisti turgaus direktorių? Kiek metų buvo turgus?. Pasiklausti reikėtų visų klaipėdiečių. Arvydas manau nepadarys klaidos.🤔

  8. Avatarsaulius vendelis (IP: 212.37.106.217)

   turgaus bobutes kur pasides savo morkytes, bulvytes, ar dar kt. darzoves. ir mum patogiau pigiau nueit apsipirkt sviežių kaimo daržovių. mūsų ponai pastebejo zemes senamiesty, KUR gali savo atkatus pramust

  9. AvatarRicka (IP: 86.100.166.231)

   Iš turgaus prekeivių daug į kišenę neisidesi,bet jei prasidės statybos…

  10. AvatarPilietė (IP: 88.135.29.74)

   Galvojau,naivuolė,kad pagaliau atsikratė Klaipėda dūdoriaus “kultūros”kėlimo. Bet ….

  11. AvatarDonatas (IP: 86.38.152.127)

   Mums, Šiaurinės dalies gyventojams, reikia bulvių ir kaip galima arčiau turgaus, o ne Jūsų žemo lygio kultūros uostų.

  12. AvatarKlaipėdietis (IP: 188.69.115.102)

   Spyglys matyt užstrigo laike, kad jam bulvės ir pirtis kultūra kvepia. Idant pateiktų pasiūlymą kaip išjudint senamiestį, pila kritiką bet kokiai naujai iniciatyvai.

   • Avatartaigi (IP: 86.100.13.29)

    Užtenka Klaipėdoj tų ,,kultūros uostų”,tik eikite,ir teatrai,ir kinai,ir parodos…o žmonėms Senasis turgus reikalingas,nes čia viskas pigiau nei naujajame.

  13. AvatarŠaunuolis (IP: 88.119.156.187)

   Karmanovas. Ninče kultūros zavodai jau ne ant bangos. Kad taip Klaskui į ausį.

   • AvatarPraregėjo "kultūrininkas (IP: 78.62.147.40)

    Protu nesuvokiami dalykai keisti tą Senojo , istorinio turgaus paskirtį. Kai idėjas pradeda brandinti žmogus, kurio nepamatysi kultūriniuose renginiuose, kuris toli toli nuo kultūros- darosi labai keista. Kultūros uostai, kultūros fabrikai- mums Klaipėdoje gimusiems, ne su lagaminu atsibeldusiems Senasis turgus būtinas ir svarbus. Gal ponas Karmanovas pagaliau” užkeltų”
    nuo grindinio ant prekystalio darbščių žmonių išaugintas gėlės, daržoves, uogas ant prekystalių ir atlaisvintų kiniškų, beverčių skudurų prekybą? Jiems Senajame turguje tikrai ne vieta!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt