Vietoj Senojo turgaus bus uostas*

Spyglys

Spyglys
2023-05-19

Komentarų: 15

„Norime iš Senojo turgaus padaryti kultūros uostą” ,- iškilmingai pareiškė UAB  „Naujasis turgus” direktorius Viačeslavas Karmanovas Finansų ir ekonomikos komiteto posėdžio metu. Suprask, daugiau bulvėmis čia nebus prekiaujama, nes jos – nekultūringos… Bus perkraunama kultūra.

Spyglys ploja rankutėmis ir siūlo daugiau Klaipėdos objektų pavadinti kultūros uostais. Pavyzdžiui, senąją pirtį Trilapio gatvėje, viešąjį tualetą Skulptūrų parko prieigose.

Ir kviečia teikti pasiūlymus dėl kitų objektų pervadinimo uostais: būsime daugiausiai uostų turinti miestas pasaulyje!

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.

15 Comments

 1. AUDRIUS

  Ziauru ziureti i ta jusu turgu.Tokio dydzio brangioje teritorijoje prekiauti su keliais bulviu prekiautojais tai rodo musu valdzios neigaluma ir ideju bei strategijos nebuvima.Senasis turgus dar vienas klasikinis pavyzdys tarp valdisko kapitalo ir privataus.Kas nesupranta ,tai privatus visapusiskai pranasesnis daug kartu.

  Reply
 2. Aš

  prieštarauju! Turgus reikalingas smulkiesiems ūkininkams ir mums, pirkėjams! Ar klaipėdiečių nuomonės dėl sen. turgaus naikinimo kas nors paklausė?

  Reply
 3. Iš tiesų

  Kiekviena įstaiga ar įmonė turi užsiimti tuo, kuo turi užsiimti.
  Turgus reikalingas prekiavimui, kad nereikėtų šiaurinėje dalyje gyvenantiems važinėti į pietinį turgų.
  Bet Karmanovas galbūt tikisi per kokią kutūros renginius organizuojančią viešąją įstaigą plauti mūsų pinigėlius?
  Grubliauskas turi džiazo koncertus organizuojančią įstaigą, kuo gi Karmanovas brlogesnis?

  Reply
 4. SOS

  nuvarė naują turgų,nuvarys ir tą

  Reply
 5. Bobute

  Sitas direktorius atėjo sugriauti kas buvo daug metu poselejama.Paziurekite kas darosi naujajame turguje prekeiviai uz darbo vietas moka didžiausias pinigus o jis salia mugės rengia

  Reply
 6. Tomas

  Norima kultūros uostu padaryt bet ,kad jau dabar tai nelabai sekasi ,halėje organizuojamuose renginiuose dažnai kedės tuščios ,vos vienas kitas prisėda ,o žmonės trumpam besiprekindami gal ir pažiūri ,bet didžioji dauguma skuba įsigyti pamėgtų gaminių-maisto ir ne maisto . Taigi klaipediečiai savo elgesiu ir parodo ,kad kultūrintis vietų yra pakankamai klaipėdoje ir nereikia gal iš š.do stengtis vašką išspausti ,o atsižvelgti ko žmonėm reikia ištikrųjų (o ne ko kultūros žinovui ponui Karmanovui prisireikė) . Jei į šį turgų žmonės važiuoja prekintis reiškia jo jiems reikia ! Ar nebus visiškas fiasko jei nebeliks prekeiviu ir liks tik kultūrai erdvė ir tada aiškiai pasimatys ,kad nelabai ir nusisekęs projektas ,nes žmonės pritraukė prekeiviai . Labai gaila ,kad viska stengiamasi sugriauti ir sunaikinti ,kai senasis turgus nuo senu senoves gyvavo ,jis yra paveldas ir turėtų būti puoselėjama tradicija -tęstinumas . Kas mes be tradicijų ,be istorijos . Senas turgus tai ne prieš dešimtmeti atsiradęs reiškinys !

  Reply
 7. Rimantas

  Gal pradėti pakeisti turgaus direktorių? Kiek metų buvo turgus?. Pasiklausti reikėtų visų klaipėdiečių. Arvydas manau nepadarys klaidos.?

  Reply
 8. saulius vendelis

  turgaus bobutes kur pasides savo morkytes, bulvytes, ar dar kt. darzoves. ir mum patogiau pigiau nueit apsipirkt sviežių kaimo daržovių. mūsų ponai pastebejo zemes senamiesty, KUR gali savo atkatus pramust

  Reply
 9. Ricka

  Iš turgaus prekeivių daug į kišenę neisidesi,bet jei prasidės statybos…

  Reply
 10. Pilietė

  Galvojau,naivuolė,kad pagaliau atsikratė Klaipėda dūdoriaus „kultūros”kėlimo. Bet ….

  Reply
 11. Donatas

  Mums, Šiaurinės dalies gyventojams, reikia bulvių ir kaip galima arčiau turgaus, o ne Jūsų žemo lygio kultūros uostų.

  Reply
 12. Klaipėdietis

  Spyglys matyt užstrigo laike, kad jam bulvės ir pirtis kultūra kvepia. Idant pateiktų pasiūlymą kaip išjudint senamiestį, pila kritiką bet kokiai naujai iniciatyvai.

  Reply
  • taigi

   Užtenka Klaipėdoj tų ,,kultūros uostų”,tik eikite,ir teatrai,ir kinai,ir parodos…o žmonėms Senasis turgus reikalingas,nes čia viskas pigiau nei naujajame.

 13. Šaunuolis

  Karmanovas. Ninče kultūros zavodai jau ne ant bangos. Kad taip Klaskui į ausį.

  Reply
  • Praregėjo "kultūrininkas

   Protu nesuvokiami dalykai keisti tą Senojo , istorinio turgaus paskirtį. Kai idėjas pradeda brandinti žmogus, kurio nepamatysi kultūriniuose renginiuose, kuris toli toli nuo kultūros- darosi labai keista. Kultūros uostai, kultūros fabrikai- mums Klaipėdoje gimusiems, ne su lagaminu atsibeldusiems Senasis turgus būtinas ir svarbus. Gal ponas Karmanovas pagaliau” užkeltų”
   nuo grindinio ant prekystalio darbščių žmonių išaugintas gėlės, daržoves, uogas ant prekystalių ir atlaisvintų kiniškų, beverčių skudurų prekybą? Jiems Senajame turguje tikrai ne vieta!

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Spyglys

Darbe - ir zujant po prekybcentrį*

Kovidas, žinia, be skaudžių nelaimių atnešė ir vieną gerą dalyką – išmokė net ir tuos, kuriems internetas buvo reikalingas šierinti ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Bėgdamas nuo kontrolierių Andrius Žukas peržengė kritinę ribą*

Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas dreba iš baimės ir kviečiamas vengia ateiti į Kontrolės komitetą pasiaiškinti apie mobinguojamiems savivaldybės ...
2024-04-17
Skaityti daugiau

Spyglys

Jono Sąlygos paieškos savivaldybei kainavo 4235 eurus*

Už tai, kad prisikviestų žinomą mediką Joną Sąlygą vadovauti Klaipėdos miesto poliklinikai, savivaldybė sumokėjo 4235 eurus. Tiek mokesčių mokėtojams kainavo UAB ...
2024-04-16
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This