P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

10-metis apdegė artimiesiems lauke ruošiant vakarienę: aplinkybes aiškinasi policija

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2023-05-23


Policija praneša apie įvykį, kuriame nukentėjo 10-metis berniukas.

Pirmadienį apie 18.37 val. į Klaipėdos ligoninę iš Žemynos g. esančių namų buvo pristatytas ir dėl kūno nudegimo paguldytas berniukas. Teigiama, jog jis namo kieme apsipylė degiu skysčiu.

Visgi paaiškėjo, jog įvykio aplinkybės yra kiek kitokios.

Pasak Klaipėdos vaikų ligoninės medikės Luknės Taurasevičės, vaikas buvo į ligoninę atvežtas trauminės šoko būklės.

„Šiuo metu būklė yra vidutinio sunkumo, stabili, aišku, laukia ilgas, sudėtingas gydymas, tikimės, viskas bus gerai”, – žurnalistams sakė medikė.

Jos teigimu, nudegimų laipsnis „ryškėja eigoje”.

„Šiuo metu dar yra pirma para, galutinai patvirtinti negalime, bet tai yra antro, antro A, antro B nudegimas, iki 10 procentų kūno paviršiaus ploto”, – kalbėjo L. Taurasevičė.

Medikės žiniomis, tai yra nelaimingas atsitikimas buityje, naudojant degųjį skystį, kai nebuvo laikomasi saugumo reikalavimų.

„Pacientas nukentėjo greta suaugusiųjų neatsargaus naudojimosi metu (…) Jie ruošėsi turėti skanią vakarienę”, – sakė ji.

Pasak medikės, panašių traumų ypač padaugėja šiltuoju metų laiku. Ji patarė atsitikus panašiai nelaimei nesutrikti, nesivadovauti emocijomis, „teisingai elgtis” – žaizdą šaldyti po tekančiu šaltu vandeniu iki 20-30 min. ir kviesti medikus.

Savo ruožtu Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Andromeda Grauslienė teigė, jog šiuo metu yra tikslinamos minėto įvykio aplinkybės, renkama medžiaga.

„Policija pranešimą gavo iš medikų pagal galiojančius algoritmus, kad kai kažkas atsitinka, jie praneša policijai. Tikslinam aplinkybes, tikslinam situaciją”, – santūriai komentavo policijos atstovė.


  2023-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt